Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a család nem arra...

Igaz, hogy a család nem arra van, hogy segítsenek?

Figyelt kérdés

Egész életemben tett rám a családom, ezért inkább elköltöztem. Külföldre jöttem a barátomhoz, de tönkrementek a dolgok, és most szeretnék külön költözni, de ahhoz kell legalább két munkahely, ha nem három, hogy az iskolát is bírjam fizetni.

Anyuéktól meg mindig hallgatom, hogy soha nem volt egy önálló gondolatom se, ha nincs mellettem valaki, már meg akarok halni, nem dolgozok, nem csinálok semmit, meghalnék egyedül....

Anyu már rég férjnél volt, még otthon lakott. Apu bántalmazza 20 éve, de ő nem akar elválni, mert fél egyedül.

Tényleg én csinálok valamit rosszul?


2015. máj. 25. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen a hozzáállásuk, akkor inkább ne avasd be őket az életed részleteibe.
2015. máj. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Olyan, mintha rád vetítené ki a saját gyengeségét, amit utál magában. De így van egy bűnbak, akit utálhat. Én fel se hívnám őket, tök fölösleges. Akkor már többet ér egy jó barát. Sokan mondják, hogy a család az első, de van, akinek nincs családja. Én se a szüleimmel beszélem meg a problémáimat, hanem a nénémmel, az egyetlen rokonommal, akiben megbízok...
2015. máj. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!