Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is szokja ezt csinálni...

Másnak is szokja ezt csinálni az apukája?

Figyelt kérdés
Szóval arról van szó hogy az apám valamikor odacsap a seg**re.(Persze nem erősen meg nem komolyan de akkoris.)Nem tudom miért.Mondtam neki hogy ne csinálja mert nem szeretem,de azt mondja akkor csap oda amikor akar.Főleg hogy 19/L vagyok.Szerintetek miért csinálja már nagyon idegesít :@
2015. máj. 24. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Akkor csap oda, amikor akar? Kinek a teste ez, már bocsánat? Visszakézből lehet adni érte egy pofont, mondván akkor csapok oda, amikor akarok! Apád egy idióta seg gfej! Kérd ki magadnak és légy nő végre! N31
2015. máj. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Nekem a lányom szokott az én fenekemre csapni. Most akkor mi legyen?
2015. máj. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert fáj? Ne legyetek már annyira bura alattiak.
2015. máj. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12%
Nekem is ezt csinálta, meg állandóan fogdosta, látványosan bámulta. Sokszor magához szorított úgy, hogy éreztem azt a bizonyos testrészét. Sajnos ez ahhoz vezetett, hogy 16 éves korom óta evési zavaraim vannak, mert írtózok attól, hogy újra nőies testem, formás fenekem legyen.
2015. máj. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
24%

Szerintem nem kell aggódnom! Nekem is szokott a seggemre csapni, de csak hülyeségből. Szerintem nem kell attól tartanod, hogy például vonzódik hozzád vagy valami...

Ha legközelebb megcsap, akkor csapj vissza, de csak finoman!

2015. máj. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Az egy dolog, hogy általában semmi csúnya nincs amögött, hogy apuka rácsap a lánya fenekére - DE mindenkinek szíve joga eldönteni, mi zavarja őt. Ha a kérdezőnek ez kellemetlen, akkor ez igen is rossz dolog. Apuka meg egy tapló, hogy nem veszi figyelembe, hogy a gyerekét zavarja az, amit ő csinál vele. Normális szülőnek nem az a reakciója, hogy "akkor csapok oda, amikor akarok" (miért, talán a gyereke teste az ő tulajdona lenne???), hanem az, hogy "jaj ne haragudj kislányom, akkor ezentúl erre odafigyelek, és nem hozlak kellemetlen helyzetbe vele". Pont. Függetlenül attól, hogy milyen cselekedetről van szó.
2015. máj. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Ha vicces lenne, nem is lenne gond. De ez a lány ezt nem érzi viccesnek, és direkt szólt is neki, hogy ne csinálja. Más az, hogy mindkét fél elfogadja, és más az, hogy az egyik úgy érzi, jogot formál a másik testére és rendelkezik felette!!! Különítsük el a szezont a fazontól! Intelligens apa nem csap a lánya seggére, ha az kifejezetten megkérte rá, hogy ne tegye, és esze ágában nem lenne olyat mondani, hogy akkor csap, amikor akar!
2015. máj. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem meg nem normális dolog, hogy egy apa úgy viselkedik a lányával, mintha flörtölne. De most biztos én leszek nyilván a prűd p. itsa, akit nem raktak meg. Hát írjatok, amit akartok, magasról teszek rá. Ha szerintetek ez normális, akkor csináljatok mást is az apátokkal.
2015. máj. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Te csajszi! Mit csinálnál, ha odamennék hozzád az utcán, és egy isteneset csapnék a seggedre?

Tényleg kíváncsi vagyok.

2015. máj. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!