Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálom ezt? 14/L

Miért csinálom ezt? 14/L

Figyelt kérdés

Bocsi, de nem nagyon tudtam milyen kategóriába rakni, talán többe is beletartozik.

Tehát.

14/L vagyok.

A szüleim szoktak veszekedni. Persze, mint mindenhol. Ez eddig úgy oké is. Anya a hangadó, szinte mindig csak ő veszekszik. És ugye mindig ismétli magát, amikor mérges.

És én ilyenkor teljesen kiakadok. Fönt vagyok az emeleten egyedül a szobámba és ugrálok. Már majdnem toporzékolás. Ezután ált szétdobálok pár ruhát, vagy ami a kezem ügyébe akad, de nem hangos. Utána meg rádobom magam az ágyra belenyomom a fejem a párnába és sírok. Ez nem is sírás, inkább mint amikor egy kis gyerek "sír", de csak ordít. Mármint én nem ordítok, de nem az a szabályos sírás.

Ja, és ezeket sohasem csinálom mások előtt, csak ha egyedül vagyok.

Utána mindig olyan idiótán érzem magam, hogy milyen gyerekesen viselkedtem.

Miért csinálom ezt? Mit tegyek ellene? :S


Előre is köszönöm! :)


2010. febr. 25. 15:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
èn is naon sajnállak bár az nem segít.Tudom mit élsz át,én is átéltem,csak nálunk verekedtek is meg a muter alkoholista volt,,,,Èn elmentem otthonról,szerintem nem kötelezhet téged arra hogy hallgasd az ordibálását! De ha nem akarsz menni sehova dugd be a füled a fülhallgatóval,,,,az az egésznek a lényege hogy te ne készítsd ki magadat az anyád ordibálásán,mert agyilag a késöbbiekben elég csúnya hatásai lehetnek,,,(amit most csinálsz is már annak vallható!)....szóval valahogy próbálj nem venni tudomást róla!!!1 Sok sikert...
2010. febr. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

A feszültséget azért jó lenne levezetned..már csak azért is, hogy ne az egészséget lássa kárát.

És tényleg vigyázz, hogy ne légy ilyen.

Bár ez most még sértés, tudom...

2010. febr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
0%
Szerintem terhes vagy.
2010. febr. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
88%
16:01 nagyon vicces volt... ha érintene a dolog, nem írnál ilyeneket. vagy ha egyszer úgy lenne melletted valaki rosszul, hogy te vagy ott segítségnek...
2010. febr. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Képzeld,érint a dolog,ugynanis szegény anyum is epilepsziás,ugyhogy nem levegőből beszélek...
2010. márc. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
BESOKALTÁL XD
2010. márc. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!