Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálom ezt? 14/L

Miért csinálom ezt? 14/L

Figyelt kérdés

Bocsi, de nem nagyon tudtam milyen kategóriába rakni, talán többe is beletartozik.

Tehát.

14/L vagyok.

A szüleim szoktak veszekedni. Persze, mint mindenhol. Ez eddig úgy oké is. Anya a hangadó, szinte mindig csak ő veszekszik. És ugye mindig ismétli magát, amikor mérges.

És én ilyenkor teljesen kiakadok. Fönt vagyok az emeleten egyedül a szobámba és ugrálok. Már majdnem toporzékolás. Ezután ált szétdobálok pár ruhát, vagy ami a kezem ügyébe akad, de nem hangos. Utána meg rádobom magam az ágyra belenyomom a fejem a párnába és sírok. Ez nem is sírás, inkább mint amikor egy kis gyerek "sír", de csak ordít. Mármint én nem ordítok, de nem az a szabályos sírás.

Ja, és ezeket sohasem csinálom mások előtt, csak ha egyedül vagyok.

Utána mindig olyan idiótán érzem magam, hogy milyen gyerekesen viselkedtem.

Miért csinálom ezt? Mit tegyek ellene? :S


Előre is köszönöm! :)


2010. febr. 25. 15:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Kiakadsz és levezeted a feszültséget.


Majdnem olyan, mint ha magad ellen fordítanád az "agressziódat"

Ne felejtsd el ezt az érzést, és vigyázz, ha felnövekszel és gyereked lesz, ne tedd ki ugyanilyennek.

Próbálj valamit sportolni. Vagy sétálni, vagy futni.

2010. febr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ezt a szüleid előtt kellene csinálnod, hogy lássák, hogy mennyi kárt okoztak már a veszekedéssel.
2010. febr. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%
ezt az epilepsziás dolgot honnan veszed? tényleg érdekelne. ha tudsz, linkelhetnél róla valamit.
2010. febr. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Ezt az epilepsziásat ki tudnád fejetni egy kicsit bővebben?

Ja és hogy előttük? Néha már tényleg odamennék és leordítanám anyát, hogy fogja már be. :$

2010. febr. 25. 16:08
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mikor "balhé" van menj el sétálni,vagy menj át a barátnödhöz....vagy csak fuss egy kört! Csapd jól be az ajtót,,,,majdcsak észreveszi magát az anyád!!!
2010. febr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Semmi köze az epilepsziához, ez tisztán lelki reakció. Nem te tehetsz róla, valahogy le kell vezetned a feszültségedet. De tényleg elmondhatnád nekik, milyen hatást vált ez ki belőled, akár beszállhatsz a veszekedésbe is, hogy lássák, hogy érint téged. A feszültségeket le kell vezetni, és ennek akár az ugrálás, a ruhadobálás, akár a sírás egy elég jó módja. Sokan vannak ilyenkor, akik inkább magukat rongálják, ehhez képest te sokkal magasabb szinten oldod meg. Talán ha nagyobb leszel, jobban tudod függetleníteni magad ezektől az érzésektől.
2010. febr. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 FFDP ***** válasza:
84%

"Néha már tényleg odamennék és leordítanám anyát, hogy fogja már be. :$"


Én velem már előfordult :D Vagy ilyenkor van, hogy rohadt hangosra veszem a zenét vagy odamegyek káromkodni mert azt nem szeretik és mondom, hogy minden hangos szónál mondok egyet. Ha tovább ordít akkor cseszett csöcs, megb.szott f.sz, telibek.rt sz.rf.szú b.szadék....

És bevált. Persze attól is függ, hogy milyenek a szüleid, nekem apám sokat keménykedett kiskoromban, de most már erősebb vagyok, mint ő :D

2010. febr. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Hát sétálni, vagy elmenni nem tudok. Nem szoktak csak úgy elengedni, meg nem is szoktam átmenni a barátnőkhöz, hogy na most csináljunk vmit, dumáljunk...


Elmondani nincs bátorságom, ha meg beszállok veszekedni, akkor velem is elkezd ordítani.


Ha meg elkezdenék káromkodni, főleg. Bár Ő is folyamatosan ezt teszi...


Csak nem értem miért ilyen...ő ha mérges állandóan káromkodik és kiakad ha kicsúszik a számon egy csúnya szó. Meg ez az egész, hogy milyen szigorú.


Mindegy, nem térek el a témától.

Szívesen fogadok még válaszokat az eredeti kérdésre! :)

2010. febr. 25. 16:28
 9/16 A kérdező kommentje:

Az ajtót egyébként be szoktam csapni, de vagy nem hallja, nem figyel, vagy rohadtul lesz.arja...:S

A zene meg jó ötlet. Még mindig mérges, hangosítom is! :):)

2010. febr. 25. 16:30
 10/16 anonim válasza:
100%
Ez a környezet nagyon nem tesz jót neked. Így látatlanban nehéz segíteni, de szerintem az apáddal kéne beszélned a dologról. Mármint, hogy időnként próbálja meg leállítani anyádat, netán említse neki, hogy ez mennyire kikészít téged. Remélem, megoldod a helyzetet.
2010. febr. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!