Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kibékíteni őket?

Hogyan tudnám kibékíteni őket?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy problémám van, ami egy ideje bánt. A vőlegényem és a fiútestvérem össze vesztek. Pontosabban inkább megsértődtek egymásra. Semmis dologból alakult ki, de közel fél éve tart. Testvérem már békülne, de a párom hihetetlen makacs. Kérdeztem tőle igazából mi is az oka hogy haragszik, de nincs nagyon oka azt mondta. Hiába próbáltam beszélni vele, semmit sem ért. Nem tudunk normálisan családi rendezvényekre sem elmenni, mert ha megtudja hogy ott lesznek tesómék, nem akar jönni. Volt már hasonló hogy duzzogtak egymásra, de előbb utóbb kibékültek. Gondoltam most is így lesz, de nem. Igazából nagyon lehetőség sincs mikor kibékülniük sem mert tesóm idő közben elköltözött egy másik városba. Hétvégén jön haza 1-1 napra csak. Augusztusban lesz az esküvőnk. Szeretném megoldani ezt a nyomasztó problémát :( Előre is köszönöm szépen a válaszokat!
2015. máj. 21. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Ha a barátod ennyire ahragtartó egy semmiség miatt, akkor gondold meg még alaposan, hogy téynleg vele akarsz-e összeházasodni.

Ugyanis aki ilyen, az nem fog megállni a sógornál, hanem ha valamit nem úgy teszel valamikor, ahogy neki tetszik, akkor téged ugyanígy fog büntetni.


Itt nem a testvéred az, aki problémás, hanem a barátod - ö az, aki erövel haragot akar tartani.

2015. máj. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
6 éve ismerem a páromat szóval egész jól ismerem. Most egyszerűen hajhajthatatlan. Pedig tudom hogy egy piti semmiségen duzzog sőt már nem is emlékszik rá pontosan mi volt az. Van olyan "haverja " aki pl kölcsön kért tőle, nem kevés pénzt igazából mindenki tudja hogy soha nem látja már viszont azt a pénzt. De vele nem tart haragot, mert majd majd vissza adja... Szóval arra akartam célozni, hogy nem annyira jellemző rá ez a viselkedés. Vagy gyors béküléssel szokott ez zajlani...
2015. máj. 21. 13:02
 3/4 Ügyet Lenke ***** válasza:
lehet, hogy csak te tudod úgy, hogy egy piti dolog, mert nem akarják elmondani vagy belekeverni...lehet valami nagyobb sérelem vagy titok áll mögötte amit nem akarnak elmondani, mindenesetre ha haragot tart most is akkor nem lehet, hogy ne emlékkezzen miért...
2015. máj. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ennyire sz@rik a fejedre a vőlegényed? Sok sikert és boldogságot!
2015. máj. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!