Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért félek ennyire attól,...

Miért félek ennyire attól, hogy terhes leszek?

Figyelt kérdés
Egy boldog, kiegyensúlyozott kapcsolatban élek már lassan 2 éve. Én majd jövőre fogok érettségizni, a barátom pedig dolgozik. Nagyon szeretem a gyerekeket és mi is szeretnénk majd a közeljövőben gyerekeket a párommal de most mégis szinte az a legnagyobb félelmem, hogy "véletlenül" teherbe esek. Mindig védekezünk és ellenőrzünk de mégis. Ő már most szeretné mert nagy a korkülönbség közöttünk de én addig nem nagyon akarom míg iskolába járok. Minden hónapban csak idegeskedek, hogy jöjjön meg és sokszor szerintem ezért késik. Mit tegyek, hogy ne parázzak ennyire? Azt ne írjátok, hogy ne közösüljünk mert azért a kapcsolatnak nem akarok véget venni. Van még ezzel így valaki?
2015. máj. 13. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Védekezzetek duplán, gumi és gyógyszer.
2015. máj. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem teljesen normális, hogy ilyen életkorban még nem akarsz gyereket, gondolom 19-nél nem lehetsz több, sőt inkább az a meglepő, hogy amúgy nem utasítod el élből.

Érzed te is, hogy egy gyerek eléggé felforgatná az életet, előbb némi egzisztenciát kéne szerezni utána jöhet a családalapítás. Amúgy kíváncsiságból, mennyi idős vagy te és a párod?

2015. máj. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

tabletta a gumi mellé?

dupla biztonság

2015. máj. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem azért félsz, mert érzed, hogy a párod nem tartja szem előtt az érdekeid, azt, hogy még előtted az élet és iskolába jársz. Mennyi idős? Ha már benne van a korban, akkor érthető, de nekem sose volt az szimpatikus, aki kislányokkal kezd.
2015. máj. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Miért lett a második lepontozva?


Teljesen reális dolgokat ír. Azért fél a kérdező, mert még nem áll készen a dologra. Le is írta, hogy nem akar gyereket mert még tanul, érettségije sincs.

Másfelől meg a barátja akarja a dolgot, az is egy stressz helyzetet kreál.


Imádom a gyerekeket, fiatal szülő szeretnék lenni, de ha 2 hét múlva nem jönne meg valószínűleg kibuknék. Miért? Mert szeretném befejezni a tanulmányaimat és 1-2 évet jó lenne dolgozni is mielőtt jön a baba.


Ha nagyon félsz a teherbeeséstől, használj két féle fogamzásgátló módszert.

2015. máj. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a barátod nagyon gáz, hogy még egy 11.es lányt zaklat azzal hogy neki már gyerek kéne mert ő már nem fiatal...

basszus hát nagyon szerethet téged. és mondom hogy érettségi után se a legjobb dolog teherbe esni, legalább valami szakma vagy tapasztalat kéne, mert gyerek mellett nehezebb dolgod lesz.

én nem lebeszélni akarlak a barátodról, mert 2 év után biztos jól megvagytok.

de én nem bíznék benne hogy egyszer nem lyukasztja ki véletlen a gumit stb..

szerintem amíg ennyire félsz és nem akarsz gyereket addig szedj fogamzásgátlót is. így a védekezés egy része a te kezedben lesz.


és beszélj vele, hogy egyszerűen képzelje magát a helyzetedbe. ha nem fogja fel akkor keressen idősebb nőt..

aki szeret az a javadat akarja , ami a te esetben az, hogy legalább a középiskolát végezd el.

2015. máj. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem azért, mert tudod, hogy nagyon nem jönne jól, és hiába szereted a gyerekeket meg nagyon,de nagyon nem szeretnél..

Főleg, ha úgy alakulna akkor hiaba pl nem akarnád megtartani, rámenne a kapcsolatod, mert a párod már nem ellenkezne..


Nekem győgyszer mellett voktak ilyen ideőszqkaim, először az egyetemen, majd amikor felmondtam a munkahelyemen, és most, hogy újra munkát váltottam..

Pl én már szívem szerint szeretnék, házas is vagyok..de most nagyon nem lenne jó, biztosan kiborulnék...majd ha meglesz ujra az x iső munkaviszonyom..

IlEnkor még gyógyzser mellett is tud nekem kesni a stressztől, már terhességi teszt mindig van itthon...

2015. máj. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Még mindig jobb vagy, mint én. Huszonsok éves vagyok és szűz.

Én ENNYIRE félek a terhességtől.

2015. máj. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 lencsefőzelék ***** válasza:
73%

"tabletta a gumi mellé?

dupla biztonság"


Két gumi + tabletta. Tripla biztonság. :)

2015. máj. 14. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
9, most butaságot írtál. a két gumi az pont, hogy csökkenti a hatékonyságot, a dupla gumis megoldásnál szinte garantált, hogy kidörzsölik egymást az óvszerek és kiszakad.
2015. máj. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!