Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy utálom a...

_zozo2_ kérdése:

Miért van az hogy utálom a szeretteim?

Figyelt kérdés

Már gyerek koromban volt velem hogy összevesztem az anyukámmal, nem tudom miért, csak azért hogy jól szétszídjam aztán utána kibéküljünk. Nagyon zavar, nem értem miért van ez. Volt egy lány az iskolában, évekig szerelmes voltam belé, majd amikor végül megtudtam hogy kedvel, idegesíteni kezdett , nem bírtam vele lenni egy percnél tovább. Bunkó voltam vele, semmiségekért szídtam. Nagyon zavar már ez a dolog, szomorú vagyok mert nem szeretném ezt a lányt elveszíteni, de sajnos nem tudok ezen felül kerekedni :(


Kérlek normális válaszokat írjatok, nem érdekelnek a feminista dumák. Elöre is köszönöm!


2015. máj. 12. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az a fajta személyiség vagy, akinek széles határok között kell, hogy mozogjanak az érzelmei, különben rosszul érzi magát.
2015. máj. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én meg senkihez sem kötődöm igazán, még a családomból se. Valószínűleg a te eseted kicsit másabb. Ha nem szégyelled a dolgot keress fel egy szakembert.
2015. máj. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettek!
2015. máj. 18. 10:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!