Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom magam, nem bírok...

Utálom magam, nem bírok ránézni a családtagjaimra mert magamat látom bennük?

Figyelt kérdés

Sajna én elég csúnya vagyok. A szüleim, testvérem is. Én tükörbe sem tudok nézni.

Ezért már a szüleimet vagy a tesómat is kerülöm, hogy nehogy meglássam őket hogy milyen rondák, mert elszomorít, és magammal is szembesülők.


2015. jan. 14. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez nem normális, menj pszichológushoz, ott tudnak ezen enyhíteni.
2015. jan. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Korod, nemed?
2015. jan. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
17,F
2015. jan. 14. 17:36
 4/10 Andi80018 ***** válasza:
Tegyél meg minél többet a külsődért. Legyen jó a hajad, ápolt legyél, járjál sportolni, gyúrni, hogy jó legyen a kiállásod, így nagyobb lesz az önbizalmad és ez kifelé is fog sugározni. A csajok nem csipázzák a szerencsétleneket, hozz ki magadból a legtöbbet.
2015. jan. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Keress másik barátnöt!
2015. jan. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kamaszkorban vagy, erősebbek az érzelmeid, a negatívak és a pozitívak is. Fiatal vagy, előtted az élet. Tudod hány csúnya férfiból lesz sikeres ember? (csak nézd meg, kik ülnek a parlamentben ;-)) Hidd el, férfiként nem a szépségedet fogják majd értékelni az életben. Kompenzáld előnyös tulajdonságoddal, amiben ügyes vagy. Van, aki még rá is játszik a csúnyaságára és még extrém frizurát is választ (talán, hogy elterelje a figyelmet a természetes csúnyaságáról). Van olyan is, aki idősebb korban néz ki jobban, nem pedig fiatalon. Ha anyajegy vagy ilyesmi zavar, talán a bőrgyógyász tud segíteni. Ami viszont igazán számít, azok a belső tulajdonságok.
2015. jan. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#7! "(csak nézd meg, kik ülnek a parlamentben ;-))" No ez az amit nem kellett volna! Nem lett volna elég a pupos, féllábu, ragyás sintért emlegetned?
2015. jan. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Természetesen csak vicc volt :-) A parlamentben többségében délceg lovagok ülnek és csinos úrhölgyek. A szép parlamentben csak szép emberek ülhetnek. Bocsánat.
2015. jan. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sintért azért nem emlegettem, mert erről a szakmáról nem a sikeresség jut eszembe.. :-)
2015. jan. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De rossz neked,te szegény!!! -.-
2015. jan. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!