Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez parkapcsolat?

Szerintetek ez parkapcsolat?

Figyelt kérdés
Ez nem hazassag, csak egyutt eles. Bevitt gyerekkel. A parom azt monta mar az idegeire megyunk. Es ha valamit akarok pl virag vagy ami kell a mindennai elethez egy nonek fodrasz ruha stb, arra akkor az a valasz nincs kozos gyerek meg nem vagyunk hazasok. Dolgozni nem enged. Hogy ne legyen sajat keresetem, es hozza teszem nagyon gazdag de ha valami kell rogton megjegyzi mar megint fizetnie kell. megismerkedesunkre 3honap utan ceget nyitott a nevemre sok penzt keres . En irjak ala mindent dolgozzak a cegbe segitseg viszont ha nekem kell valami akkor jon a valasz en nem csinalok semmit egesznap, en nem aludhatok este 11 kor mert mibe faradtam el nem dolgozok es az nem segitseg hogy ceg van a nevemen. Es tenyleg nem enged dolgozni hogy ne legyen sajat penzem igy mindig kerni kell es ha kapok jonnek a megjegyzesek. Tudom nem jo igy elni de felek ujra kezdenimert mar az onbizalmam ugy elvette hogy egyedul egy 0 lennek. Szeretnek innen eltunni egy kis batoritast kerek csak
2015. máj. 11. 09:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha neked vannak gyerekeid, akkor kicsit gondolj rájuk is. Mi lesz, ha több milliós tartozást hajt fel a cég, esetleg még valami stikli is van, akkor mit csinálsz? Ülj le a pároddal, hogy a cég kerüljön le a nevedről, gondolom nem egy kis háziállat vagy, hogy valamit tíltsanak, ott ülsz a net előtt, lehet munkát keresni. Bár nekem van egy olyan érzésem, hogyha a párod nem tenne megjegyzést a pénzre, te ellenél így.Kicsit használd a fejed.
2015. máj. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem enged dolgozni azért hogy dolgozzál neki ingyen... magyarul teljesen pancsernak néz!

Elvenni téged esze ágába nincs, csak nem értem akkor miért nem követelsz fizetést ha nem a férjed?

2015. máj. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Félek ujra kezdenimert mar az onbizalmam ugy elvette hogy egyedul egy 0 lennek"

Miért most nem vagy 0 ebbe a helyzetbe?

Ami az övé az az övé és neked ahhozsemmi közöd nincsen! Nem ártana saját talpadra állni és kiállni magad már csak.a gyerekedért is!

2015. máj. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok elnézést kérek a helyesírási hibákért telórol írtam.
2015. máj. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!