Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha valaki szeret...

Szerintetek ha valaki szeret valakit, akkor is képes vele szakítani?

Figyelt kérdés
A barátom azért szakít velem, mert keveset látja a barátait miattam. Ezt amiatt hiányolhatja,mert már kiszeretett belőlem, vagy valóban lehetséges, hogy szeret, csak elviselhetetlenül piaca vagyok?

2015. ápr. 30. 00:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

A fő kérdésre azt mondanám, előfordulhat. Szereted a másikat, de bizonyítva látod, hogy ez nem fog működni, inkompatibilisek vagytok vagy a másik nem szeret s ez véglegesnek tűnik... Ilyesmik.

De hogy keveset látja a barátait... Ez nekem nem tűnik elég oknak, ha szeret, miért nem beszéli meg Veled, hogy a barátok is fontosak és nem hanyagolja el őket? Persze ha hárpia vagy és nem tűröd, s ő túl passzív és hagyja magát elnyomni, akkor érthető...

De inkább olyan ez látatlanban, mintha egy kényelmesebb csajt akarna, aki nem kavar be a normál életébe. Fontos a látatlanban szó, ezt így nem lehet megmondani, pontosabban ismerni kéne a helyzetet.

2015. ápr. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hát az a helyzet, hogy mivel kevés a szabadideje ezért mindig azt akarom hogy velem töltse. És ő már szégyelli a barátai előtt, hogy papucs és sosem találkozik velük.
2015. ápr. 30. 00:29
 3/20 anonim ***** válasza:
38%
Hát.... ANnyira nincs oda érted, az biztos.
2015. ápr. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Igen. Lehet
2015. ápr. 30. 00:31
 5/20 anonim ***** válasza:
10%
A fenti eset akkor fordulhat elő, ha a kapcsolatnak nincs jövője, vagyis pl. az egyik fél gyereket akar, a másik nem, az egyik fél külföldre akar költözni, a másik nem.. Ha azért szakít, mert inkább mással akarja tölteni a szabadidejét, akkor egyértelműen nem szeret. Minden más fontosabb nálad.
2015. ápr. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
2èv jöttünk össze. Nagyon boldogok vagyunk amikor együttvagyunk. Minden szabadidejét velem tölti, amikor nem dolgozik vagy sportol. Emiatt is van az,hogy alig találkozott a barátaival, kivéve ha együtt mentünk.
2015. ápr. 30. 00:37
 7/20 A kérdező kommentje:
Nagyon rossz természetem van, mindig lebeszéltem a bulikról, a napközbeni találkákról, és mostmár sportolni se velük megy. Nagyon társasági személy volt, de elhanyagolta őket miattam.
2015. ápr. 30. 00:41
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért nem tudom hagyni élni. Úgy néz ki mint egy modell, és mégis elviselt engem a rossz tulajdonságaimmal. Csak nem tudom,hogy szabad e szakítanunk, ha imádjuk egymást csak valami nem oké..:(
2015. ápr. 30. 00:45
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Az exem pont ilyen volt. Hiába szerettem, úgy éreztem, hogy megfojt, szinte uralkodni akart felettem.

Végül kétszer szakítottunk, de visszakönyörögte magát. Pár hétig-hónapig viselkedett, aztán kezdte elölről. Harmadjára úgy szakítottam vele, hogy utána minden kapcsolatot megszakítottam.

Azóta házas vagyok, egy olyan emberrel aki tiszteletben tartja a privát teremet, két szép gyerekünk van.

Kérdező! Menj el pszihológushoz és kezeltesd a bajod. Mert a szerelem egyszer elmúlik, és nem mindegy mi marad utána.

2015. ápr. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Mindegy, megpróbálom valahogy kiengesztelni. Elvégre 29 vagyok,és gyereket szeretnék. És tudom,hogy jók lennénk együtt....
2015. ápr. 30. 00:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!