Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha valaki szeret...

Szerintetek ha valaki szeret valakit, akkor is képes vele szakítani?

Figyelt kérdés
A barátom azért szakít velem, mert keveset látja a barátait miattam. Ezt amiatt hiányolhatja,mert már kiszeretett belőlem, vagy valóban lehetséges, hogy szeret, csak elviselhetetlenül piaca vagyok?

2015. ápr. 30. 00:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
86%

Instabil érzelmi világgal NE szülj gyereket.

Rendezzétek a dolgokat, ha még lehet, kössetek korrekt kompromisszumot.

Mit tudom én, pénteken haverozik, hétvégén veled van.

Most bocsi, de pár évvel fiatalabb vagyok nálad, mégis úgy érzem mintha egy kamaszhoz dumálnék.

Előbb nőjj fel érzelmileg, aztán komoly kapcsolat, gyerek.

2015. ápr. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Fish1 ***** válasza:
100%

Ne akard birtokolni, mert az sosem vezet jóra. Hagyj neki privát szférát, hadd menjen a barátaival is.

Azért akarod birtokolni, mert nincs önbizalmad, félsz attól, hogy elveszted őt , mert túl jó neked, ezért magadhoz akarod kötni.

Ő ezt nem fogja sokáig tűrni, ha van egy kis esze. Így tényleg papuccsá válik, és mit lehet tisztelni egy olyan emberben, akit úgy rángatnak, mint egy rongybabát? Semmit.

2015. ápr. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
28%

Szánalmasabbnál szánalmasabb hozzászólás!


Feltetted magadnak a kérdést kedves kérdező!

Már csak bátorság kell válaszolni rá!

"A barátom azért szakít velem, mert keveset látja a barátait miattam."

Ebből mire lehet következtetni? Valószínűleg nem akar eléggé. Szokás azt mondani, hogy " a csajok/pasik jönnek-mennek, de a férfi/lánybarátság örök!"

Ha pedig valaki szeret valakit, akivel a hátralévő életét képzeli el és össze akar vele házasodni és sokasodni, akkor megtalálja az az utat, ahol a haverjaival is lehet és a szerelmével is.

Erős leszek, de remélem felfogod: Nem Kellesz Neki Eléggé!

Keres mást, aki a haverjait jobban tolerálja, te pedig megmenekülsz egy olyan kapcsolatból, amiből nem túl sok jó sülhetett volna ki. Valld be magadnak! Kíméld meg magad a lejáratástól és nézz szembe a tényekkel! Kár lenne ilyen fantáziakapcsolatokba kergetned magad!

Még emelt fővel távozz, mint te légy az áldozat!

Ezt remélem amúgy te sem gondoltad komolyan, csak kétségbeesésedben írtad ki ezt a kérdést! Beszéld meg haverokkal, barátnőkkel, családtaggal inkább. De aki azt mondja, hogy "menj utána!" azt küld el a fenébe...

2015. ápr. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
55%
*Szánalmas hozzászólásként a kérdező válaszaira értettem ! Gyenge vagy, valóban kezeltetned kéne magadat! Keress fel egy szakembert!
2015. ápr. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Menekül előled, mert elszívod előle a levegőt is, rátelepszel, nem hagyod élni. Nyilván nem így akarja a tovább életét tengetni. Ugye te sem gondoltad komolyan, hogy szeret, és úgy szakít veled? Két év után azért kellően megfontolt döntést hozhatott, ha inkább elhagy, ne alázd magadat feleslegesen. Majd egy következő kapcsolatban megtanulsz viselkedni, őt már nem fogod azzal meghülyíteni, hogy "megváltozol".
2015. ápr. 30. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
69%
En emiatt nem szakitanek. En olyan vagyok, hogy ha szeretek valakit, akkor minden szabadidomet vele akarom tolteni, de nem ellenzem azt se, ha o a barataival is akar lenni, elmenni veluk. Viszont szerintem ilyen nincs. Ha a baratai fontosabbak nalad, akkor nem szeret.
2015. ápr. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Nőből vagyok... Ha TE nem vagy képes levegőt hagyni annak a szegény fickónak, akkor ne akarj tőle gyereket sem. Mert a gyerek még több figyelmet és időt igényel. Az lesz a vége, hogy a párod sportolni sem fog eljárni majd a gyerek miatt, mert nem lesz rá ideje! Zúzni kell haza, hogy ápolgassa a kimerült lelked. 2 éven belül olyan lesz a párod, mint aki már 1 éve folyamatosan mekibe jár. Eltűnik majd a modell alkat. Ezt szeretnéd? Egy teppedt férfit? Ha van egy csepp eszed, hagysz neki levegőt és örülsz annak, hogy "ilyen" jó pasid van aki Téged választott. Tudod, felejtsd el azt, hogy Te talán nem vagy elég jó neki... Ez egy oltári nagy baromság amit tizen évesek körében menő. Tudod mi nagyon nagy kapocs egy kapcsolatban? A mosoly! Lehet egy nő gyönyörű, bomba alakkal, lehetnek szép hosszú combjai, formás cicije. Ha nem képes megnevettetni, ha nem képes levenni a női dolgok terheit a férfi válláról. Ha nem képes társaságban is oly módon viselkedni, hogy azt másik 10 férfi is megirigyelné. A férfiak az ilyen nőkről álmodoznak hosszú távon. Nem egy féltékenykedő, megfojtó kis piócára. Legyen a nő igényes, ápolt, legyen kedves a mosolya, megértő, figyelmes. Csak ennyi.

Tudod a kapcsolatban amit te adsz, azt fogod visszakapni...

És igen, lehet képes szakítani... Ha férfiból lennék és a párom ennyire magához akarna láncolni, én is otthagynám.

Korábban én is elkövettem ezt a hibát, mert nagyon-nagyon szerelmes voltam és hülye. Tanultam a hibámból. Te viszont tanulj más hibájából... Sok boldogságot.

2015. ápr. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Elviselhetetlen piócának tűnsz a leírtak alapján, sajnálom a párodat. De ne aggódj, ha nem változtatsz, előbb-utóbb elhagy, akár becsúszik közben a gyerek, akár nem.
2015. ápr. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan emberek akik szeretnek minden időt együtt tölteni és vannak olyanok akiknek kell a szabadság.

Valószínű te az első vagy a párod a második típus. Érdemes lenne olyan párt keresni aki hasonló mint te.

Te amúgy cirkuszoltál vele mikor menni akart? Szekáltad és nem engedted? Duzzogtál? Mert ha ezek nem igazak rád, hanem csak kérted ne menjen és ő téged választott akkor az nem a te hibád, ő döntött így. De ha csináltad ezeket akkor értem miért akar szakítani.

2015. ápr. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
3 komoly kapcsolatomból úgy léptem ki b szerettem az exeimet. persze nem a fenti okokról beszélek de mindegyikben beláttam h nem műkő képesek (persze külön kapcsolatok voltak).
2015. ápr. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!