Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki rákos...

Van itt olyan, aki rákos volt, vagy a párja volt az?

Figyelt kérdés
Tudna nekem levélben válaszolni, tanácsot adni? Nagyon kétségbe vagyok esve.
2015. máj. 4. 13:43
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Én szerencsére még soha nem voltam ilyen helyzetbe, de szerintem minden betegség lelki eredetű. Egyik ismerősömnél is kialakult a rák, bár kezdetleges volt, de végül meggyógyult, amit csakis annak köszönhet, hogy lelkileg megszabadult egy nagy tehertől. Egy nagyon rossz kapcsolatban élt, ahol a férje folyamatosan belerúgott, kritizálta, leépítette az önbizalmát, de amikor rájött arra, hogy nem ezzel az emberrel képzeli el az életét, idővel eltűnt a daganat. Elvált a férjétől, azóta családja van és kutya baja. Szerintem érdemes lenne felülvizsgálni az életedet, hogy mi az, amit nem vallasz be magadnak, vagy elfojtasz már hosszú ideje. lehet, olyan dolog, amit észre se vettél.
2015. máj. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A nevelőapukám rákos. Először a húgyhólyagjában talàltak daganatot, de az szerencsére jóindulatú volt, voszont a legutóbbi amit talàltak, a vastagbrlŕbrn az sajnos rossz indulatú.

Ràadásul az ő apukája is rákban halt meg.

2015. máj. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*vastagbelében.
2015. máj. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2.: írhatok neked levelet a bajomról?
2015. máj. 4. 15:48
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem is írhatsz.

Apai nagyanyám 1x volt rákos (kigyógyult), nagyapám 1x volt (belehalt), anyai nagyanyám 2x volt (kigyógyult, kezelés nélkül!!! )

2015. máj. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Apám rákban halt meg. Nagyon hamar elvitte. Legalábbis a diagnózis után nagyon hamar, azt nem tudjuk mióta volt benne.

Távoli családtagjaim között van rákos, egyikük felépült. Másikuk most vár még műtétsorozatra... agydaganat.

Ha gondolod... pár jó szóval bármikor szolgálhatok.

2015. máj. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A párom rákos volt. Ha szeretnél, írj nyugodtan.
2015. máj. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Érintett vagyok. Írj, ha szeretnél.
2015. máj. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2es vagyok, írhatsz.
2015. máj. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!