Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha a szüleimnek nem adok...

Gáz, ha a szüleimnek nem adok szülinapukra ajándékot?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és szüleimnek még sose vettem ajándékot szülinapjukra..
2010. febr. 22. 20:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én sem szoktam ajándékot venni hanem inkább főzök vagy sütök valami finomat és ennek jobban örülnek minthogy vegyek nekik ajándékot, szerintem te is inkább csinálj sütit ha gondolod hidd el jobban fognak neki örülni mintha pénzt költenél rájuk.:D

15/L

2010. febr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
A sütés tényleg jó ötlet:DD.Én a múlthéten csináltam tiramisut.Anyu egészen meghatódott.
2010. febr. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Hiába vennél neki nagy értékü ajándékot ha közben utálod vagy ehez hasonló érzelmeket táplálsz irántuk!

Elég egy kis gesztus mondjuk egy képeslap, csoki virág

2010. febr. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha nem VESZEL, az még nem gáz.

Ha nem ADSZ nekik semmit, az igen.

2010. febr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szülinapra sokáig én sem adtam semmit, csak amióta már van keresetem (18 éves korom óta). Oké, előtte is felköszöntöttem őket, de csak szóban. Mióta nekem van keresetem, tesómmal közösen szoktunk valamit venni.
2010. febr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Teljesen OK ami nálatok van.
2010. febr. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!