Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha a szüleimnek nem adok...

Gáz, ha a szüleimnek nem adok szülinapukra ajándékot?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és szüleimnek még sose vettem ajándékot szülinapjukra..
2010. febr. 22. 20:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted, s megbecsülöd őket (s ezt tudtukra is adod szavakkal, tettekkel), akkor te vagy maga az ajándék...


Klisé a köbön, de hát ez van.

2010. febr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
hát attól függ... tényleg nem adtál nekik semmit? Hát azért valamit majd vegyél nekik... vagy készíts ! :))) Am nem olyan gázos...
2010. febr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, hogy a családotokban nem szokás ez? Vagy nem elég jó a viszonyotok? Mi lenne, ha vennél virágot pl. Nem fogadnák el? Szerintem örülnének.
2010. febr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

hát ha nem álltok túl jól anyagilag akkor nem annyira gáz

de akkor is készíthetsz nekik vmit.


viszont ha zsebpénzt is kapsz tőlük, mindent megkapsz akkor illene legalább vmi apróságot venni nekik

2010. febr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

teljesen jó a viszonyunk..

tesóim se adtak soha. mindig csak annyit mondtunk, hogy boldog szülinapot.

2010. febr. 22. 21:02
 6/16 anonim ***** válasza:
27%
nálunk se szokás leszarják a szülinapomat kb kiskorom óta akkor mit vacakoljak velük mikor nem erre tanítottak, persze barátnőmnek veszek/csinálok mindig :)
2010. febr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Gondolom azért, mert nincs saját kereseted, és nem kapsz zsebpénzt. ha kapsz 1 kis pénzt szüleidtől, akkor azért illene valamit venni. 2x egy évben nem halsz bele.

a lényeg, hogy lássák, gondolsz rájuk valamivel (saját készítésű is lehet).

2010. febr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Én sem szoktam nekik adni, csak szóban felköszöntöm őket. Nálunk nem szokás, de nagyon jó a viszonyunk. :)
2010. febr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül kell venned valamit, de azért adhatnál valami. Pl. aznap készítetek valami finom sütit (16 évesen már meg tudod csinálni)

Tárgyakat nem kell venni.

MI hárman voltunk (vagyunk) testvérek. Az volt a családi szabály, hogy a születés naposnak nem kell csinálnia semmit. Nem kell beágyaznia, mert a többiek megteszik. Megcsinálják neki a szendvicset, vizet hoznak. Egszóval aznap ő volt a király. Akár szülő, akár gyerek. Valami ilyesmit bevezethetnétek ti is. Anyukádnak aznap nem kellene mosogatnia pl.

2010. febr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én se adtam még nekik soha, anyumnak apám vesz virágot, mi meg mellé mondjuk tesómmal h boldog szülinapot, apának anya vesz vmit, mi csak köszöntünk. :D És még soha nem volt ebből probléma.
2010. febr. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!