Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha ma este...

Mit csináljak ha ma este podcastot vennék fel, de a családi szalonnasütést frankón rászervezték. Ki fognak emiatt zárni a csapatból. Ver engem az ég, mi?

Figyelt kérdés
2015. máj. 2. 13:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj el a szalonnasutesre.
2015. máj. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Akkor meg besértődnek, de nekem ez fontos. De én levagyok szarva.
2015. máj. 2. 13:44
 3/16 anonim ***** válasza:

És akkor inkább kizárjanak, nehogy anyuci apuci megsértődjön?

Nem lehetsz valami észkombájn...majd kiheverik.

2015. máj. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Kommunikálj a családoddal. mondd el, mennyire sajnálod, hogy nem lehetsz ott, de sajnos későn szóltak, már nem tudsz változtatni a programodon.

Esetleg az elején (végén) rövid időre még ott leszel...

Legközelebb pedig te is jelentsd be hamarabb, ha házon kívüli programod van, és kérd, hogy legyenek rá tekintettel. Vegyél egy családi falinaptárt, akaszd ki jól látható helyre, és kérj meg mindenkit, írja bele a terveit. Persze nem azt, hogy kivel találkozik és egyéb részleteket, csak a lényeget.

"Nancsi néni 100. születésnapja, mindenki jön!!!"

2015. máj. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
ha tudtak róla és még csak meg se próbálták veled megbeszélni előtte, akkor tojjál rájuk és menj el, mondván te szóltál előre, hogy ez lesz, a naptáras ötlet frankó én is bevezetem :)
2015. máj. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Mindegy, ott kell lenni. Jó képet kell vágni mindenhez. Erőltetni kell a jó kedvet. Szét fogom magam unni.
2015. máj. 2. 13:58
 7/16 anonim ***** válasza:
hány éves vagy, hogy muszáj ott lenni?
2015. máj. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Mi az a podcast? Valami wowos új karakter amit ki kell maxolni 80-ra?


23/F

2015. máj. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Olyan mint egy rádióműsor, csak youtube-on van fent, meg letölthető. Ja és 22 vagyok.
2015. máj. 2. 14:10
 10/16 anonim ***** válasza:

XD 22 évesen ott kell lenned?! WTF XD

banyek felnőtt fejjel szépen elmagyarázod hogy ez már le lett fixálva nagyon sajnálod, max tényleg az elején még ott vagy de aztán menned kell...

2015. máj. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!