Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Anyám nem engedi...

Mit tegyek? Anyám nem engedi úgy hordani a hajamt ahogy én szeretném.

Figyelt kérdés

Igaz rövid a hajam, még cofba se lehet fogni. Anyám folyamatosan hajzselézi, mert így jobb, enélkül nyomoréknak nézek ki. A hajzselét este moshatom ki a hajamból, örülök ha van erőm letusolni még hajat is mossak emiatt. Már mondtam neki magamnak nem tetszek így, de nem érdekli. Mit tegyek?

14/L


2015. máj. 2. 13:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


Megszeretném növeszteni de anya max. a derékig érőt engedi"


EZÉRT!

Tudod hol a derekad? A feneked felett. KAMU.

2015. máj. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Igen tudom mit írtam.

Most 5 cm-es a hajam. Megszeretném növeszteni a fenekem alá. De anya azt mondta max. a derekamig mert nagyon csúnya ha valakinek olyan hosszú.

2015. máj. 2. 19:03
 13/13 anonim ***** válasza:

Tehát most kis rövid hajad van,volt de anyud nem engedi h fenék alatt erő legyen először kezd el növeszteni,majd meglátod tetszeni foge

Nekem hátkozepig ér,de még mire olyan.hosszú lesz,mint amit szeretnél 2 3 év.

2016. júl. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!