Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Anyám nem engedi...

Mit tegyek? Anyám nem engedi úgy hordani a hajamt ahogy én szeretném.

Figyelt kérdés

Igaz rövid a hajam, még cofba se lehet fogni. Anyám folyamatosan hajzselézi, mert így jobb, enélkül nyomoréknak nézek ki. A hajzselét este moshatom ki a hajamból, örülök ha van erőm letusolni még hajat is mossak emiatt. Már mondtam neki magamnak nem tetszek így, de nem érdekli. Mit tegyek?

14/L


2015. máj. 2. 13:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy szeretnéd úgy hordani a hajadat, ahogy neked tetszik. Nem festeni akarod vagy ilyesmi, 14 évesen te is el tudod dönteni, hogy akarod-e zselézni a hajadat vagy sem. Kipróbálod így is, úgy is, aztán úgy hordod, ahogy a legelőnyösebbnek találod. Állj a sarkadra, ha esetleg megsértődik, ne nagyon foglalkozz vele.
2015. máj. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy lány(?) a giminkben, annak is fiúsra volt vágva a haja, és már ne haragudj, de a zselé se nem túl esztétikus, se nem túl nőies. Nem szoktak fiúnak nézni néha? El nem tudom képzelni hogy áll a hajad, így hátra van nyalva?
2015. máj. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki,hogy a hajzsele tonkteteszi a hajsdat ha nem hiszi,nezzen utana.
2015. máj. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%

Pfuu szegény!

Szerintem dobd ki a hajzselét,vagy reggel miután felrakta szedd le, vagy ne engedd ,hogy hajzselézze.

Ha neked nem tetszik(amit meg is értek) akkor miért nem tudja felfogni anyukád?

Nem az ő haja,nem ő megy így suliba.

Ha nem tudja megérteni,akkor te is zselézd be az övét munka előtt,vagy kócold össze,aztán majd meglátja.

Tudnál küldeni képet a hajadról? :)

14/L

2015. máj. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen fiúnak is szoktak nézni, zavar is. Hátul teljesen lapos, elől probálom hátra fèsűlni de egy kicsit tüsis hatása lesz. Legalább nem ugy nézek ki mint akit áramrázott
2015. máj. 2. 14:25
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát ez nem hangzik jól.


Szólj anyukádnak, hogy ha már ennyire ragaszkodik a rövid hajhoz (bár nekem ez is sok...) akkor legalább lehessen divatos!


[link]


[link]


[link]


Mutasd meg ezeket, hátha tetszik neki valamelyik.

2015. máj. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nekem még nincs ekkora hajam

Most 5,5 cm

2015. máj. 2. 17:14
 8/13 anonim ***** válasza:
Azért kérd meg, hogy növeszthesd ilyenre. Ha azt mondja nem állna jól, kérd meg, hogy legalább kipróbálhasd.
2015. máj. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Megszeretném növeszteni de anya max. a derékig érőt engedi
2015. máj. 2. 17:41
 10/13 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu??
2015. máj. 2. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!