Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok akik nem...

Vannak itt olyanok akik nem köszöntenek anyák napját mert rossz a szülővel a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Mit éreztek azon a napon?
2015. máj. 2. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Soha életemben nem tudtam szívből köszönteni senkit anyák napján, mert elváltak a szüleim, apunál maradtunk és egy idő után nem tartottuk anyuval a kapcsolatot, így elhidegült a viszonyunk. 27 évet vártam arra, hogy végre ünnepelhessem az anyák napját,...a másik oldalról. Még csak 5 éves lesz a kislányom, így még nem jutott neki eszébe felköszönteni, de sulival-angliában élünk-felköszöntött a múltkor-hamarabb ünneplik az anyáknapját. Majd akkor lesz igazi, ha neki jut eszébe, habár így nem is tudja, hogy holnap anyák napja, majd mondom neki, hogy tudjta, hogy mikor van.

Fáj arról a részről, hogy nem tudom felköszönteni az anyámat. De ő mint személy nem hiányzik, hanem a tény, hogy van egy anyám, az hiányzik és ilyenkor még jobban eszembe jut.

2015. máj. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igazából semmit nem érzek. Anyum a szomszédban lakik, de ugyanúgy mint a Karácsonyt vagy hasonlókat csak pénzköltési lehetőségnek látom az Anyák Napját, nem is szoktam tartani, nincs anya-lánya kapcsolat közöttünk. Ha valaki csak anyák napján fejezi ki a szeretetét azt rég megette a fene .
2015. máj. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, illene, de nem tudok neki mit megköszönni. Hogy sosem volt ember számba, és amikor a padlóra kerültem, még belém is rúgott?
2015. máj. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!