Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nő is megkaphat mindent,...

Egy nő is megkaphat mindent, vagy elégedjek meg ennyivel?

Figyelt kérdés

Jó állásom van, amit szeretek és jól fizet. Vannak barátaim, akik szeretnek és kellemes perceket töltünk együtt. Nem vagyok hű de szép, de csúnya sem. Találtam egy szép kis lakást és úgy összességében meg van mindenem, egy dolgot kivéve... Nem működnek a párkapcsolatim. Mindig van valami gond, pedig nem nagyok az elvárásim. Nem Mr. Adoniszra hajtok, nem érdekel a fizetése, nem kell folyton velem lenni, csak annyi a lényeg, hogy jó ember legyen és szeressen.

Örüljek, hogy megkaptam az élettől az amit és felejtsem el a szerelmet? Nem lehet mindent?


2015. máj. 1. 15:08
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Soha sem érezetm úgy, hogy el lennék nyomva, pusztán sokan azt mondják nőként választanom kell a karrier és a család között. Szerintük én a karriert választottam, nem a családot, elégedjek meg vele, legyek boldog és ne érezzek csalódottságot, amiért a kapcsolatok nem sikerülnek. Nem mondom, hogy nincs benne szerepem, hogy nem működik, mert tudom, hogy nem könnyű velem, határozott vagyok, néha férfias és sokat dolgozom. Ez a másik oldala, amiért ezen gondolkodom. Nehéz váltani az egyik szerepről a másikra, ha letellik a munkaidő és normális, ha ezt mások nem tudják elfogadni:(
2015. máj. 1. 18:49
 22/24 anonim ***** válasza:
Na akkor ezen kell dolgoznod. Őszintén, szerintem ez egy probléma, ami NEM a nőkkel kapcsolatos, hanem veled, mint emberrel. A nővérem sikeres, felelősségteljes munkát végez, ahol komolyan kell viselkedni. Neki még a hobbija/mellékállása is olyan. Ennek ellenére nem okoz neki gondot a párjával vagy velünk nem úgy viselkedni, mint munkában.
2015. máj. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Te nem "választottad" a karriert, neked egyelőre nem jött össze a család. Ebben semmi gáz nincs, ha elégedett vagy az életeddel, akkor csak élvezd az életed és majd jön a párkapcsolat is. Ha képes vagy egyedül is megállni a lábadon, akkor nagyobb eséllyel találsz olyan férfit, aki mellett nem kell választanod, hogy karrier vagy család, mert támogat mindkettőben.
2015. máj. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Az életben az lehet boldog, aki annak örül ami van, és nem azon sajnálkozik ami nincs. Hidd el, a te helyzeted még mindig jobb, mint azoké a nőké, akik úgy érzik, szükségük van valakire, ezért szenvednek egy nem hozzájuk illő "pár" mellett.

És igen, nőként nehezebb párt találni, mert sokkkal több az értelmes, normális nő, mint az ugyanilyen férfi. Főleg, ha az ember leszakadó régióban lakik.

2015. máj. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!