Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nő is megkaphat mindent,...

Egy nő is megkaphat mindent, vagy elégedjek meg ennyivel?

Figyelt kérdés

Jó állásom van, amit szeretek és jól fizet. Vannak barátaim, akik szeretnek és kellemes perceket töltünk együtt. Nem vagyok hű de szép, de csúnya sem. Találtam egy szép kis lakást és úgy összességében meg van mindenem, egy dolgot kivéve... Nem működnek a párkapcsolatim. Mindig van valami gond, pedig nem nagyok az elvárásim. Nem Mr. Adoniszra hajtok, nem érdekel a fizetése, nem kell folyton velem lenni, csak annyi a lényeg, hogy jó ember legyen és szeressen.

Örüljek, hogy megkaptam az élettől az amit és felejtsem el a szerelmet? Nem lehet mindent?


2015. máj. 1. 15:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
10%
Hány éves vagy?
2015. máj. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
Rajtad múlik, ez egy hülyeség hogy nem lehet "mindent" megkapni, hasonlóan vagyok mint te (bár a jó fizu még hiányzik, de talán hamarosan az is meglesz) párom is van, igaz sokáig váratott magára de csak megtaláltuk egymást.
2015. máj. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
28 vagyok.
2015. máj. 1. 15:16
 4/24 anonim ***** válasza:
46%
Azt hittem, min 30 vagy. Nem lehet "hajtani" a szerelemre. És nem lehet megszerezni sem. Az nálunk nagyobb... majd megtalál, és lesz, akivel szeretitek egymást.
2015. máj. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
0%
Jajj dehogyis,majd jönni fog az igazi szerelem is,Egy lány nem lehet igazi nő férfi nélkül.Könnyen lehet hogy még nagyon sok férfi lesz az életedben mire rátalálsz az igazira.
2015. máj. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
59%
az a 19 mi volt? így már érthetőbb, hogy türelmetlen vagy. De akkor is érvényes, hogy a szerelem talál meg téged. És majd ne legyél telhetetlen, az a legijesztőbb egy nőnél, az örök elégedetlenség,mohóság.
2015. máj. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Mennyi ido vagy? Miert kene feladnod? Egyszeruen csak nem talaltad meg meg az igazit... Ismerkedni kell, onmagadat adni es biztos, h eljon a lovagod!
2015. máj. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne felejtsd el a szerelmet, még fiatal vagy. A párválasztás fontos az életben. Jogosak az igényeid, hiszen egyszer majd a társadnak fogsz gyereket szülni, akinek szüksége van rá hogy jó ember legyen az apukája és szeressen benneteket.
2015. máj. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Nem vagyok türelmetlen, mert tényleg boldog vagyok, csak hiányzik valami, nem az esküvőt hajtom, nem "né" szeretnék lenni, egyszerűen csak jó lenne valakihez úgy odabújni, hogy tudom, hogy szeret. Kicsit úgy érzem, hogy ez napról napra elérhetetlenebb.


A 19-et egy vicceskedvű válaszoló írta, nem én.

2015. máj. 1. 15:25
 10/24 anonim ***** válasza:
73%

Most mi köze a nemednek a dologhoz?

Van akinek nem jön össze minden elsőre, nem értem miért írod le a kapcsolataidat. Az is lehet, hogy egy hét múlva belefutsz a nagy Ő-be.


Azért mert eddig nem jött össze nem kell leírni a szerelmet. Éld az életed, köss új barátságokat, próbálj ki új dolgokat.

2015. máj. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!