Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nő is megkaphat mindent,...

Egy nő is megkaphat mindent, vagy elégedjek meg ennyivel?

Figyelt kérdés

Jó állásom van, amit szeretek és jól fizet. Vannak barátaim, akik szeretnek és kellemes perceket töltünk együtt. Nem vagyok hű de szép, de csúnya sem. Találtam egy szép kis lakást és úgy összességében meg van mindenem, egy dolgot kivéve... Nem működnek a párkapcsolatim. Mindig van valami gond, pedig nem nagyok az elvárásim. Nem Mr. Adoniszra hajtok, nem érdekel a fizetése, nem kell folyton velem lenni, csak annyi a lényeg, hogy jó ember legyen és szeressen.

Örüljek, hogy megkaptam az élettől az amit és felejtsem el a szerelmet? Nem lehet mindent?


2015. máj. 1. 15:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
4%

A kérdező kommentje.



Úgy értem 19 éves vagyok, és 28 férfivel volt eddig dolgom.

2015. máj. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 Bence_ ***** válasza:
14%

"A kérdező kommentje.


Úgy értem 19 éves vagyok, és 28 férfivel volt eddig dolgom."

Ha ilyeneket írsz akkor szagértők nagyrészét össze zavarod 😄

2015. máj. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Bence_ ***** válasza:
Milyen tulajdonságok fontosak egy pasiban?
2015. máj. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
95%
15:32 neked mi bajod? nagyon boldogtalan lehetsz, ha ez nyújt csak örömet -segíthetünk?
2015. máj. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
2015. máj. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
3%

A kérdező kommentje



Fontos egy pasiban, hogy nagy legyen a farka, legyen sok pénze, luxusautója, hajója. Csak ennyi. Nem kell több.

2015. máj. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Sokan nehezen találják meg a megfelelő párt, sokan még évek alatt sem, úgyhogy ezen nincs mit csodálkozni, majd jön a szerelem. Én se találok évek óta, de tudom, hogy sok az idióta, képmutató ember, úgyhogy nem könnyű.
2015. máj. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Ezt, hogy arra fogod a szerelmi életed sikertelenségét, hogy nő vagy, kva gyorsan hagyd abba. Nagyon egyszerű ám erre fogni mindent és kijelenteni, hogy te el vagy nyomva, mert nő vagy és jujj. Nem lehet, hogy benne van a saját kezed is a problémádban?

(Mondom ezt nőként, mielőtt le leszek oszta.)

2015. máj. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez a 43%-os tényleg elhiszi, hogy majd figyelmetlenségből bevesszük, hogy ő a kérdező? :D
2015. máj. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
(hagyd, 19-es a 43%-os egy aberrált féreg)
2015. máj. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!