Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menyasszonyom a várostól ahol...

Menyasszonyom a várostól ahol lakunk, kb olyan 20 km-re dolgozik és céges busszal jár, párszor elá mentem volna szivessen. De ezért miért kell lehurrogni?

Figyelt kérdés
Párszor olyan jól esne érte menni,de mindig olyan ideges lesz.Most nem napi vagy heti rendszerességre gondolok,de 1 hónapban egyszer kétszer pl.Mindig a benzinre fogja,pedig nem vagyunk csórik,egy oda vissza út kb 1000 ft.Az autóm sem fogyaszt sokat,de ő mindig ezzel jön.Ráadásul ezt kioktatva mondja,hogy hát mindek meg csak pénz kidobás,nagyon bántóan szokta a tudtomra adni a dolgot.Már nem tudok mire gondolni.
2015. ápr. 30. 16:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Nyilván szeret a kollégáival lenni. Ne fojtsd meg, inkább a helyesírást gyakorold az így felszabaduló idődben.
2015. ápr. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

Van, akit zavar az ilyesmi. A párom megszól, ha lent vagyok a konyhában s egy óráig feleslegesen be van kapcsolva a mikró, ami 2 W-ot fogyaszt. Nyilván ez még szegény embereknél se számít, de ez ilyen elv... Hipermiler is, ahogy én is, fogyasztásra optimalizálunk a járműveinknél (de én élvezetre is, bár ő is, ez egy hobbi, nem áldozatot hozunk, úgy elég buta dolog lenne hobbimotorozni), rövid távra lehetőleg nem megyünk benzines járművel (ha muszáj, akkor azért igen), feleslegesen messzebbre se.

Úgyhogy bizonyos szintig értem, de azért Téged is. Neked ez nem felesleges, én tuti nem lennék ideges a helyében, ha értem jönnének, írod, hogy csak olykor-olykor teszed meg. Mi ezzel a baj? Kedves gesztus, addig is együtt vagytok, s ha szeretsz autózni, akkor még az az értelme is megvan. Az én motorom is kevesebbet fogyaszt, ha a garázsban áll, de nem azért vettem. Jó néha lenyomni egy kört, ha aprót is.


Szóval ha még én sem értem, akkor ez elég fura eset. Nem túl sok pénzért kaptok egy félig közös autózást, ez nekem nem tűnik rossznak sehogysem.


Szegény családból jött? Máskor is így gondolkozik, hogy csak a legszükségesebbre költsetek, mindenáron? Vagy mi van?


Még ha nem is tetszik neki adolog, miért mondja ezt így Neked, amikor Te csak jót akartál s igazán nem követtél el égbekiáltó (vagy bármilyen) bűnt...

2015. ápr. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
Bocs,hogy ezt ìrom,de gyanùs,hogy ìgy reagàl... fõleg annak tudatãban,hogy a võlegénye vagy. 😞
2015. ápr. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
Ja, szerintem is vagy gond van a kapcsolattal, vagy a nő fejével, érzéseivel, nem feltétlenül nagy a baj, de valami el van tolva, persze lehet, hogy csak igen stresszes korszaka van és azért reagál így, fogalmam sem lehet. De ez nem igazán érthető viselkedés a részéről.
2015. ápr. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%

Ismered a kollegait szemelyesen? Mert ha nem, es nem is szeretne bemutatni akkor szegyell Teged. :(

Ez adodhat kulso megjelenesbol vagy viselkedesbol. Gondolkozz el ezen, hatha ez a valasz arra, miert nem talalkozhattok munka utan.

2015. ápr. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
Nem lehet, hogy kavar valamelyik kollegajaval?
2015. ápr. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
Lehet, hogy neki kell az az idő, hogy átgondolja a napot. Néhány embernek kell az egyedüllét.
2015. ápr. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%

Két lehetőség van. Lehet, hogy valóban rendkívül skót, és 1000 Ft többet ér neki, mint egy kedves gesztus részedről. Ha így van, akkor az másban is megnyilvánul, másra sem szórja a pénzt, megnézi, mit vásárol a boltban.

A másik lehetőség, hogy nem akarja, hogy találkozz a kollégáival, vagy együtt lássanak. Ennek több oka lehet, vagy szégyell téged (vagy a kocsit..), vagy kavar az egyik kollégával, és ha együtt látnak, megbukik az állítása, miszerint baj van a kapcsolatotokkal, vagy pedig kígyót-békát hord össze rólad a munkahelyén, és fél, hogy valakivel beszédbe elegyedsz, és kiderülnek a hazugságai.

2015. ápr. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%

Akkor tud egy kicsit a kollégákkal beszélni, vagy tényleg ennyire spórolós.


A céges busz általában azért munka után viszi szinte rögtön haza az embereket, ha valakivel kavarni akar a kollégák közül, akkor inkább megbeszélnek egy randit, nem öt perc alatt kufircolnak a vécében, mondjuk. Szóval ez azért nem a legvalószínűbb lehetőség.


Nem inkább te akarod kicsit ellenőrizni?

2015. ápr. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekünk a Vőlegényemmel nincs még autónk, de én imádnám ha értem jönne néha és a hazaút idejét is együtt tölthetnénk. Több mint 5 éve vagyunk együtt, de mind a ketten vágyunk a másik társaságára.


Sajnos nekem is úgy tűnik hogy valami gyanús van a menyasszonyod körül. A legjobb ha leültök és beszéltek.

2018. máj. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!