Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Miből lehet észre...

Hölgyek! Miből lehet észre venni ha egy férfit nem igazán szerettek? Úgy érzem a menyasszonyom nem szeret igazán.

Figyelt kérdés

Nem tudom én fújom e fel a dolgot,de úgy érzem vannak megjegyzései és bizonyos dolgok,ami miatt néha kételkedem abba hogy szeret e engem.Pl volt ilyen megjegyjése,hogy sokszor nem érzi magát nőnek mellettem,meg hogy nem illünk össze.Ilyet is mondott már.De olyan is volt,hogy férfiatlannak nevezett,hogy néha nem vagyok elég rátermett stb.Ez szerintem nem így van,sok nő mondta már,nem nagyképűség,hogy összetennék a kezüket ha ilyen férfi lenne az életükbe.Elég sokat problémázik mostanában,úgy érzem kb semmivel nem teszek jót kettőnknek.

Volt egy 3-4 hónap,amikor nem volt munkám,akkor is mentem a munka után,egyfolytában munkát kerestem,de az istennek nem jött össze semmi.Akkor is problémázott,hogy nekem ez így tökéletes,és úgy állította be,hogy nekem ez így jó és megfelel nekem,hogy nem dolgozom.Ő már 8 éve egy helyen dolgozik,el van a kis burokba,jó munkahelyi légkör,jó fizetés,amióta végzett az iskolával ott dolgozik.Szinte egyből felvették..Fogalma sincs milyen az amikor munkát kereselNem látta,hogy nap mint nap,mennyit mentem munka után megy az ember.Azt is hozzátenném azért,hogy az országnak ezen a felén nekem sok munka van.Bármilyen munkára rengeteg ember jelentkezett,jelentkezik.Olyat is mondott,hogy neki erre nincs ideje stb.Sokszor indulatos kitőrései vannak irányomban,és tényleg bántó dolgokat mond.Ilyenkor jönnek a fent említett megjegyzései.Hangulat ingadozásai vannak,amit néha nehezzen kezel.Egyik pillanatban hol ilyen,hol olyan kedve van.Hol kenyérre lehet kenni,hol bicska nyitogató stílusa van,ilyenkor csodálkozik,hogy felemelem a hangomat és még ő van megsértődve.Én már kezdem azt gondolni,csak azért van velem,mert nem lehet mással.csak ló helyett szamár vagyok.Én elég bizalmas ember vagyok,de már hónapok óta nem tudok benne megbízni 100%-ban,ahogy az elején.Ezek a megjegyzések meg néha a viselkedés,erősen megkérdőjelezi a dolgot.

Már sokszor mondtam neki,hogy ha nem szeret,vagy nem jó velem,akkor szakítsunk,mert nekem nem jó ezt látni,hogy itt szenved mellettem.Múltkor már mérgemben összepakoltam a cuccomat,hogy elköltözöm,csak a saját kis érzelmei érdeklik,rólam meg azt gondolja,hogy valami gép vagyok,vagy nem tudom.Amikor elkezdek lelkizni,kicsit néha nekem is szükségem van rá,akkor jön az,hogy minen beszélek ennyit...


2015. febr. 25. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
es miert nem koltoztel el a multkor?
2015. febr. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Egy nőnek akkor vannak ilyen hangulatingadozásai, amikor mással kavar. De a másik pasi valószínűleg csak játszik vele, nem veszi komolyan, ezért ezt a kapcsolatot nem akarja felrúgni. Lehet, hogy nem így van, de akkor marhára meglepődnék.
2015. febr. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

ma 13:54


Azért mert szeretem,meg addig addig csavarta a dolgokat,amíg végül maradtam.Néha azt is érzem,mintha sajnálatból,megszokásból lenne velem.Amikor elkezd bántani és dolgokat mondani,akkor én csak annyit mondok,hogy akkor lehet mást keresni,aki olyan tökéletes mint ő.

Erre még ő van megsértődve,hogy én porba alázom,múltkor is amikor összepakoltam,akkor is még neki állt feljebb,hogy milyen megalázóan viselkedem.Úgy érzem az én érzelmeimet,nem veszi figyelembe,de az ő kis lelkivilága az fontos.De ha nekem valami bajom van,akkor persze süket fülekre találok.

2015. febr. 25. 14:07
 4/9 anonim ***** válasza:
szeretsz te is szenvedni
2015. febr. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Biztos bipoláris zavara van. :D Viccet félretéve, hagyd el. Ilyen nem érdemli meg.
2015. febr. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem csak akkor viselkedik így, ha mással kavar.. ha lenne más, akkor elengedte volna, ha menni akar. De még nincs, viszont szükség van valakire, akit tiporhat, amikor úgy tartja kedve. Kérdező, a párod szerintem nem szeret őszintén, viszont kapcsolatfüggő ahhoz, hogy szakítson. Értéktelenebbnek érezné magát egyedülállóként. Ha jön egy másik férfi, akkor viszont menni fog.. a te érzéseid eddig másodlagosak voltak.
2015. febr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szokta mondani, hogy szeret? Őszintének tűnik, vagy csak szavak? Ugyanúgy modnja, hogy szeret, mint az elején?


Ha 8 éve ugyanott dolgozik a kis "burkában", akkor lehet hogy a kapcsolataiban is hasonlóan viselkedik, és ő sose váltana, ha nincs biztos másik. Azaz nem vallaná be, hogy nem szeret, hiába kérdezed.

2015. febr. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne azt kerdezd, h o szeret e teged, hanem kerdezd meg magadtol, ez az, amire egy eleten at vagysz? boldognak, harmonikusnak, kiegyensulyozottnak erzed a kapcsolatotokat? ugy erzed, igazi tarsad a menyasszonyod mindenben, joban, rosszban is? ugy erzed, ez az amire vagytal, es nem kell mas?

egyebkent elkepzelheto, h szeret, csak epp o ugy mutatja ki a szeretetet

, amibol te nem erzed, mennyire szeret, mas a szeretetnyelvetek. Szerintem nyilvanvalo abbol amit leirtal, h nincs hosszu jovoje avkapcsolatotoknak, ferfiatlannak nevez, ergo nem tud rad felnezni. Es nem azon van a hangsuly, h valoban ferfiatlan vagy e vagy sem, hanem azon, ahogy o lat teged. Azt mondja, nem illetek ossze...te ezt hogy latod? az elozo kapcsolatomban vegig nekem is ez az erzesem volt, nem alaptalanul, ezt tobbszor mondtam neki. Ennek ellenere hatarozottan allithatom, h szivem minden szeretetevel, zsigereimbol szerettem, oszinte szerelemmel. Szoval nem biztos, h nem szeret a menyasszonyod, de valoszinu, h emelett nem kapja meg ettol a kapcsolattol azt, amire vagyik, ahogy te sem.

2015. febr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jézusom, megint ezek a szeretetnyelv maszlagok, kegyelmezz...


Nem, ez a nő nem szeret téged és sajnos igen, jól érzed, hogy megszokásból és kényelemből (lustaságból) van melletted. Lenéz és nem tisztel, nem motivál téged, nem érdekli, amit mondani szeretnél. Összegezve: ne méregből pakold össze a cuccodat, hanem halál nyugodtan és vissza se nézz.

2015. febr. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!