Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az mennyire...

Szerintetek az mennyire poénos, hogy a menyasszonyom az mondta, itt a lánykérő gyürü, add be a zaciba? Többi lent!

Figyelt kérdés
1 hete kértem meg a kezét,tegnap volt egy kis vitánk lefekvés elött.Lenne külföldön egy munkám,ami fél ,évre szólna,jó pénzt is igérnek.Nekem itthon igaz van állásom,de nem keresem magam degeszre,de azért elvagyunk.2 hét múlva kellene mennem ha elfogadom.Igaz jelen állás szerint ne,m tudnánk finanszirózni a ki utazást.Majd tegnap este cinikusan dühösen azt mondja,itt a gyürü add be a zaciba.MInd ezt úgy,hogy az ujjáról is lehuzta.Tudom hogy félig poénos volt,de ez nagyon nagyon rosszul esett nekem.Jogos a sértődésem?Vagy nem kellene ezen rágodnom?
2015. ápr. 17. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

Nem volt szép tőle az tény, de mivel itt az alapprobléma nyilván a külföldi munkával kapcsolatos, nem igazán lenne itt helye a hisztinek, meg a sértődésnek egyikőtök részéről sem, hanem át kellene beszélni és átgondolni ezt az egészet.

Nem működik köztetek a kommunikáció? Pedig jegyesek vagytok, kellene.

2015. ápr. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
Mit szólt mikor kirúgtad?
2015. ápr. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Ezt nem poénnak szánta hanem dühében tette. 99% hogy nem tetszik neki, hogy te menni akarsz még akkor se, ha anyagilag jobb lenne. Félév azért elég sok idő főleg külön. Miután, ha nem mondta ezeket nem akart megbántani, te pedig valószínűleg magad döntöttél effelől a közös megbeszélés helyett és azon filóztál, miből mész ki megsértődött és tette amit. Nem volt szép, de az oka meg volt ez biztos.
2015. ápr. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%

magyarázd el neki hogy az a plusz pénz jól jönne pl az esküvőre, na akkor tuti "enged"

am ha kiutazást se tudod megoldani, akkor igenis örülnie kéne egy ilyen lehetőségnek, nem hisztizni!

2015. ápr. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezt én elég egyértelmű jelnek venném, még ha poénosan is adta elő.

Ezt a lehetőséget kerested vagy felkínálták (rád talált)? Őt megkérdezted-e? Van-e lehetőség, hogy ő is veled menjen? Milyen gyakran találkoznátok? Átbeszéltétek-e vagy kikérted-e az ő véleményét is vagy csak önkényesen döntöttél? Ha visszajössz, utána várni fog-e a munkahelyed vagy újat kell keresned? Van-e lehetőség, hogy tovább kinn maradj? Ha ilyen döntést nélküle hozol meg, mi a garancia, hogy később nem "lépsz le"? (így is lejöhetett neki a dolog)

Feltétlen szükségetek lenne arra a plusz pénzre?

Ezek 'költői kérdések', vele beszéld meg!

2015. ápr. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

sztem sem poénból mondta hanem dühében.


Azt mérlegelted h ha vége a kinti a melónak,itthon találsz e másikat?

2015. ápr. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%

6-osnak igaza van. Azt is mérlegelni kell, hogy itt hagyod a munkád, aztán ha hazajössz visszavesznek?

Mert jó, lesz egy darabig abból a pénzből, amit hazahozol, de utána mi lesz?


Vagy lehetőség van arra, hogy kinn letelepedj utána? Ez meg azért megint közös döntés kellene, hogy legyen.


Semmit nem írtál a vita kiváltó okáról, csak annyit, hogy fél év külföld.

2015. ápr. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Menyasszonyt ezret találsz. Munkahelyet?
2015. ápr. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gondolom, egy hetes friss leánykéréssel nem számított rá, hogy fél évre távkapcsolatba kényszerültök. Ha a menyasszonyod helyében lennék, én is kiakadtam volna. Egyébként én is vágtam már hozzá a gyűrűmet a páromhoz, meg a kukába is dobtam ki az orra előtt. Igaz, ő SOKKAL (!) nagyobb bűnt követett el, amikor a kukába btam a gyűrűt, mint most te.
2015. ápr. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!