Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinljak ilyen helyzetben?

Mit csinljak ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
A ferjem, ugy erzem egy kicsit sem ert meg, 2 kis gyerekunk van, a kissebb 8 honapos. Nem erti, ha faradt vagyok, nem nagyon segit. Van egy 2 szobas panel lakasunk. A gyerekek felkoltik egymast,nehez igy... Eddig remeltem hogy el fogunk tudni koltozni egy nagyobb lakasba, most mar nem remenykedek semmiben. Ti is vagytok ilyen helyzetben?
2010. febr. 22. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze , sokan vagyunk kicsi gyerekkel 2 szobás lakásban .
2010. febr. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ettől még sokan rosszabb helyzetben is vannak. Nekem tőled jobb a helyzetem, mert 1+2 fél szobás a lakásunk, igaz ez is panel, de legalább el lehet húzódni. Valamint az én férjem sokat segít. Nálunk egy 21 hónapos gyerkőc van. De mondd meg őszintén az első gyereknél segített a férjed? Szerintem már akkor is ilyen volt nem?
2010. febr. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sokszor az is enyhíti a bajunkat, ha tudjuk, hogy mások is hasonló cipőben járnak.A gyerekek nőnek, ha jól neveled, szoktatod őket - pl. rendrakás,csendes játék, egymás békénhagyása-, akkor ahogy nőnek, úgy lesz könnyebb. Kis lakásból ki kell dobni a kacatokat, amikről azt is hisszük, hogy jó lesz valamire.Praktikusan kell berendezni. Ha egyszer jó passzban vagytok, írd le egy papirra, milyen munka van egész nap. Kérd meg a férjedet, vállalja át önként, amelyiket akarja, de onnantól az az ő felelőssége, és ne kelljen rá figyelmeztetni. Találj ki dolgokat, hagyd otthon rá a két gyereket, lehetőleg ne akkor, amikor mindhárman hortyoghatnak,élvezze az etetés, tisztába tevés, vagy csak a játék örömeit.Nem könnyű, de kis gyerek kis gond, nagy gyerek, nagy gond. Ez jusson majd eszedbe!Lehet, hogy ilyen nyugodt napjaid soha nem lesznek, ha pl. dolgozol majd, bölcsibe rohansz. Vissza fogod sírni a nyugalmat. Bár néha, ha kiszakadsz a taposómalomból, helyrebillent egy kicsit a rendszeresség, rohanás.
2010. febr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!