Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Impulzusvásárló vagy? Hogy...

Impulzusvásárló vagy? Hogy viseli a párod, családod?

Figyelt kérdés

Mire költesz leggyakrabban és milyen mértékben? Mi az oka?

Meddig minősül ez normálisnak?


2015. ápr. 29. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Mármint hogy hirtelen elhatározásból vásárolsz? Nincs ezzel semmi gond, ha tényleg kell a cucc és nem válik megszállottsággá. Tapasztalatom alapján ha direkt keresek valamit, biztosan nem találok megfelelőt, így ha spontán rátalálok valami jóra, amire szükségem van, azt megveszem. Szokásommá sajnos - vagy nem - nem tudom tenni, mert nincs pénzem.

Szerintem akkor kóros, ha minden fillért erre versz el és olyan cuccokat veszel, amiből már 10 másik áll a szekrényben.

2015. ápr. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én nagyon szeretek vásárolni(persze akkor is ha nem tudtam venni végül semmit)

ezt úgy oldottam meg,hogy adományboltba járok pár hetente ahol egy márkás felső is csak 150 ft. Így én is kiélvezem a kutatás örömét és a pénztárca sem csappan annyira meg

2015. ápr. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem kimondottan vásárlási mániám van, viszont ha beszabadulok a Hádába, akkor nincs megállás. Amikor tudom, hogy menni fogok, már teszek rá félre fix összeget (10.000 HUF). Más boltokban nem vagyok ilyen, akciós termékekből is csak akkor veszek, ha az általam szeretett és használt dolgok vannak.

Régen öblítő mániám volt, na ezt tartom betegesnek így utólag, mert nekem nem volt mindegy, hogy a törölközők milyen illatúak, arra használtam egy fajtát, fehérneműkhöz is egyet, férjem ruháit mással öblítettem, az enyémet színtúgy, a lányunkét is.

Hála az égnek, azóta elhagytam ezt a szokást. A Hádára 1 éve kattantam rá, és mivel havi 1x vagyunk az adott nagyobb városban, ahol van is ilyen, így mindig bemegyek.

2015. ápr. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lemaradt: családostól megyünk, így nagyon jól viseljük :)
2015. ápr. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Többnyire igen. Nehezített helyzetben vagyok, egy áruházban dolgozom pénztárosként, mire szünetem lesz, addigra alaposan megéhezem, közben pedig látom, hogy milyen finomságokat vásárolnak az emberek. Gyilkos kombináció! :D Szünetben mindig összevásárolok mindenféle szemetet.

Család nem szól hozzá semmit.

2015. ápr. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nadrágokat szoktam venni. Főleg mivel magyarországi boltokban soha nem találtam magamra csak a férfi részlegen, mert kicsit hülyén nagy a seggem :D Most Hollandiában vagyok és a 36-38-as nadrágok úgy jönnek rám mint az álom, s ez olyan boldoggá tesz engem :)


Nem kell átalakítani, felhajtani semmit. Minden jó. Úgyhogy amíg itt vagyok addig havonta egyszer kétszer veszek egy vagy két nacit :D

2015. ápr. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!