Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazugság témában tudnátok...

Hazugság témában tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Média project munkámban 3 szereplővel 25 képet kell csinálnom párbeszédekkel a hazugság témájában. Megköszönném ha ti is adnátok pár tippet amit fel tudnék használni.

2015. ápr. 23. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Bármelyik politikai párt, bármelyik politikusa alkalmas alany a tárgyhoz. Remélem segítettem.
2015. ápr. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Kampányidőszakból tudsz ollózni egy csomó anyagot.
2015. ápr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
egyszerűbbekre gondoltam, mint például a megcsalás, lopás, a gyerek rá jön hogy nem az igazi apja, aki mellette volt egész életében ...ilyenek
2015. ápr. 23. 16:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Szóval három személlyel kell "eljátszanod" bizonyos helyzeteket, amivel a hazugságot illusztrálod? Vagy valós képeket kell felhasználnod? Nekem hasonló szituációk jutnak eszembe:

- nő kilép a próbafülkéből valami iszonyatosan szörnyű göncben, és a társa erőltetett fapofával mutatja a feltartott hüvelykujját valami kegyes hazugság kíséretében

- férfi telefonál, és úgy búcsúzik, hogy "Én is szeretlek, Egyetlenem", utána pedig felhív egy másik nőt azzal, hogy már alig várja, hogy újra találkozzanak.

- valaki a főnöke előtt másra keni az általa elkövetett munkahelyi hibát, hogy őt rúgják ki

2015. ápr. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

fiú és lány veszekednek

a lány egyre kétségbeesettebb

a fiú esküdözik

enyhülés a lánynál

megkönnyebbülés a fúnál

kézen fogva elindulnak

egy másik lány közelít futva

a fiú nyakába ugrik

mutat egy terhességi tesztet két csíkkal.

arcok

snitt

2015. ápr. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"a gyerek rá jön hogy nem az igazi apja, aki mellette volt egész életében"


Bocs az offért, de aki mellette volt egész életében, az az igazi apja. Aki borogatta a homlokát, ha lázas volt, és kereste a pénzt a taníttatásához...

Aki csinálta, az csak a bilológiai apja...

2015. ápr. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!