Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám nagyon félt mit tegyek?...

Anyám nagyon félt mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok. Itthon sajnos mint sokan mások én sem tudok úgy boldogulni ahogy kellene. Adódott egy lehetőség, hogy kimehetnék külföldre dolgozni és én nagyon szeretnék, vendéglátós munka, teljesen megbízható, leinformálhatóak..De az anyámmal nagyon jó a kapcsolatunk és szinte érzelmileg zsarol, hogy ne hagyjam itt meg ilyenek (apámmal nem jó a kapcsolatuk és szinte csak én vagyok neki). Ez a külföldi munka szerződés max. 6 hónapra szólna.Barátaim sincsenek itt mert mindenki elhagyta már a várost szinte és párom sincs.Szóval én menni szeretnék,jobban megtanulnám az angolt,szereznék tapasztalatot,keresnék egy kis pénzt de ez visszatart. lelkiismeret furdolásom van, hogy ilyeneket mond bánatos lesz. Esetleg van más is itt ilyen helyzetben?
2015. ápr. 23. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne legyen lelkiismeret furdalásod. T magad is tudod, hogy anyukád zsarol. Nem lehet olyan öreg, ha te csak 23 éves vagy. Utazz el, később ő is örülni fog a sikereidnek. Ha most elszalasztod ezt a lehetőséget, bánni fogod. Minden jót.
2015. ápr. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is próbálok erre gondolni
2015. ápr. 23. 10:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy soha többé nem adódik majd ilyen lehetőség. Én biztos mennék, ezzel sok tapasztalatot szereznél. Anyud zsarol, ne hallgass rá. Felnőtt, majd feltalálja magát.
2015. ápr. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmikepp se hagyd ki ezt a lehetoseget! 23 evesen ki tudsz menni megbizhato helyre dolgozni, tudnal nyelvet gyakorolni, penzt felretenni.. Semmi olyan nincs ebben, amitol buntudatodnak kene, hogy legyen.

Anyukadnak meg kell ertenie, hogy felnosz, onallosodsz, nem lehetsz mindig a szoknyaja mellett.

Ez egy nagyon jo lehetoseg, ne hagyd ki!

2015. ápr. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Menjél, és szrjál anyád zsarolásába. Ennél undorítóbb dolog nem létezik...


Engem egyszer próbált nagynéném megzsarolni, ha elmegyek tőle, öngyilkos lesz. Én meg halál nyugodtan közöltem vele, hogy ha annyira, akkor akassza fel magát, hogy mást ne sokkoljon, és ott hagytam.

Nem ölte meg magát, de rájött, hogy zsarolással nálam semmire sem megy, értelmes beszéddel annál inkább.

2015. ápr. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!