Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova tűntek az anyák, apák a...

Hova tűntek az anyák, apák a családok nagy részéből?

Figyelt kérdés
Miért szaporodtak el szülők helyett, a gyereket szülő nők és azt úgy ahogy elviselő férfiak?

#család #szülők?
2015. ápr. 22. 12:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel azt is kérdezhetnéd, hogy hova lettek a szüleiket szerető és tisztelő, velük szemben nemcsak elvárásokat támasztó, hanem bizonyos kötelezettségeket is érző gyerekek? Miért szaporodtak el helyettük az eltartásra, taníttatásra és a lehető legmagasabb életszínvonalra jogosult fiatalkorú és nem annyira fiatalkorú emberek, akiknek a dolgaihoz semmi köze az őket létrehozóknak, csak éppen finanszírozni kötelesek?


Tudod, ez pont akkora igazságtartalmú általánosító marhaság, mint a kérdésed.:-)

2015. ápr. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Tehát marhaságot írtál a saját bevallásod szerint. De akkor miért érezted feltétlen szükségét a marhaságodnak?
2015. ápr. 22. 13:20
 13/16 anonim ***** válasza:
Reméltem, hogy sikerül téged gondolkodásra serkenteni. Sajnálom, hogy nem jött össze.:-(
2015. ápr. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a serkentésedet. Azt hittem érted, amit írok. De ha nem, hát nem!
2015. ápr. 22. 16:02
 15/16 anonim ***** válasza:
Akár nekem is irhatták volna a kęrdést.huszonévesek vagyunk tervezett a babánk.nincs segitségem mert barátnöim gyerektelenek dolgoznak.anya 3 éve halt meg (apa azv15 éves koromban) párom anyja pedig tavaly.apja részeges valahol.baba miatt is kertes házba akartunk költözni.anyja házába költöztūnk de mamæja( másik épületben lakik közös az udvar) mindennap megrigatott.unokáját is piszkálta pedig jó viszonyunk volt eddig..biztos nem tudta elviselni hogy meghalt lánya házába cuccolunk pedig csináltuk a falat fürdöszoba minden.dolgoztunk és ráment a pénzünk a terhességem alatt és a kocsit is elvesztettük ez miatt .dokikhoz is sirva jártam,ki voltam idegileg.ráment a pénzünk mégis elzavart,hajléktalanként rokonnál laktunk 1 honapot.mire ujbol lett pénz albérletre kauciora.de már sietve csak kisebbe tudtunk költözni.és siratjuk a másikat.amit otthagstunk.unokatesoim babáját mindenki várta miközben én mindenkitöl azt hallgattam mért nem mentem abortuszra.igy zajlott a terhessegem elveszett a kocsi,pénzünk,és 3 honapnyi kialvatlsnság után a babával,mindig dühit hogy mennyire hiányoznak a szüleink.ennek a gyereknek nem örül senki csak mi. Babám ritmusa éjfél hajnal 2, fél 4 töl fent vok 5 h,fél 7, 8h 10h dél onnantól is kétórázik.éjfél után kętszer fél orát kapok aludni minden reggel tulélem a holdpontokat 4-5-6 ora sokszor hajnal fél 2 töl fent vok és éjszakàzás után folytassad nappal is.szünetekben mosni.mosogatni.stb duplakarikák a szemem alatt mindennap szédülés a kezem remeg.sirva megyek le a lépcsön.férjem mindig dolgozik.a leghiggattabb ember voltam most haji gálok,de sosem hibáztattam a babámat.könnyen itélkeznek az emberek.azt kivánom a kérdezönek 5- ször fél óra alvásokbol éljen honapokig ha nem lesz ideges akkor eláshatom magam.tudom el fog mulni ez az idöszak.aki éjszakás az alhat nappal.én nem.reggel a legrosszabb.kapálnék a melegben 8 orát rendes alvásért.
2015. ápr. 23. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

15 "mennyire hiányoznak a szüleink" - a kérdés NEM a nagyszülőkről szól, hanem hogy milyen sok a csonka család, a vasárnapi apuka, a válás.

"ennek a gyereknek nem örül senki csak mi"

- tehát Apja-Anyja! BOLDOG gyerek lesz!

["Babám ritmusa" - van ritmusa a kicsiknek, nem is egyforma, azt jól látod. De 3 hónaposan meg tudja különböztetni az éjszakát és a nappalt. Nappal világos van, sok szeretgetés-ápolás. Éjszaka nincs semmi cirkusz. Kislámpa, etetés (nincs tisztába tevés sem), zsupsz vissza. 4 hónaposan szépen szoktasd rá: 11-kor eszik és legközelebb 5-6-kor. Lesz egy kis sírás, nem veszed fel, simogatod a hátát-abba fogja hagyni 1-2 nehéz éj után. Ha hiszed, ha nem sok gyerek nőtt már így fel nem veszett étlen-szomjan és anyukája sem készült ki a fáradságtól, és a nappal vidámságban telt. A kisbaba megérti ezt. ]

2015. ápr. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!