Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről?

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Van egy nő és egy férfi plusz a közös 1 éves kislányuk.

A nő gyesen van a férfi dolgozik,ő autószerelő.

A nőnek minden hónapban oda ad 75 ezer forintot, és vásárlások alkalmával közösen fizetnek, például 10.000ft a végösszeg és 5-5 ezerre oszlik el.


A férfi az ki kalkulálja magának a benzinre valót ami kell a munkájához plusz 20 ezer forintot félre rak magának azzal a céllal hogyha ne talán szét mennek akkor legyen egy kis pénze, mert csak egy autója van.

A nőnek a szüleinél laknak egy külön lakrészes házban.


2015. ápr. 20. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a véleményem, hogy ha a nőnek ez nem felel meg, akkor nem muszáj gyesen otthon maradni, illetve gyereket sem volt kötelező szülni egy olyan kapcsolatba, ahol a kapcsolat anyagi oldalával nincs kibékülve.


A magánvéleményem pedig az, hogy ha a férfi átlagosan keres, akkor marad neki is max. 100-120.000 ft-ja, a gyes+csp+75.000 szintén kb. ennyit tesz ki, tehát jogosnak tartom a felosztást.

2015. ápr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

1.válaszoló.


+1

2015. ápr. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Ez NEM házasság, hanem csak egymás mellett élés. Egy normálisan működő kapcsolatban a kassza is közös.
2015. ápr. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3. mi nem házasság szerinted abban, hogy a férj egy magyar átlagfizetés több mint felét átengedni a feleségének, aki emellett a gyest és a csp-t is kapja?:)



Nem tudom te hogy vagy vele, de én a 21. században élek, és eljutottam arra a szintre, hogy nem a pénz felosztása határozza meg két ember viszonyát... szóval ha nekik ez így kapcsolat, akkor az az.

2015. ápr. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
A nőnek ki van nyalva a feneke.
2015. ápr. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
A nő neveli a férfi gyerekét,mos főz takarit a férfire is...Nekem nagyon fura ez.egy normális kapcsolatban nincs én pénzem,te pénzed,hanem mi pénzünk van.Meg külön félrerak magának mi lesz ha szétmennek..,pfff
2015. ápr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%

Teljesen korrekt, hol a gond? Lead a pénzből anyunak, vásárlásnál közösen fizetnek, egy kicsit tartalékol, nem is feltétlenül magának csak a tartalék kedvéért gondolom zokszó nélkül a családra költené ha vészhelyzet lenne.

Tehát hol a gond?

2015. máj. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez csak egy üzleti kapcsolat. A férfi egyébként nem szereti a feleségét és számító is. Egy házasságban szerelem van, sorsközösség és nincs "enyém, tied, övé".
2015. máj. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!