Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lesz ebből?...

Szerintetek mi lesz ebből? Szerelem? Vagy nem? Idősebb nők mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
van valaki egy pasi, fél éve ismerjük egymást, és igazából először észresem vettem, aztán valahogy elcsábított, megjelent az álmaimban is, beleégett az agyamba. mai napig nagyon érdekes ez az egész. nagyon udvarias, sokat bókol, és mikor találkozunk, mindig megérint, csakúgy, megsimogat, megölel, és nem akarja elengedni a kezem. és váratlanul megpuszil. és majd elolvadok a tekintetétől. mostanra úgy érzem, hogy nagyon megszerettem, de nem is tudom, nem merem elveszteni az eszméletemet. beszélni is sokat beszélgetünk, mindig dicsér engem, és mindig érdeklődik, meg ha nem lát azonnal keresni kezd a barátaimon. nem tudom, hogy ebből lehet e valami, szerintetek mit csináljak, mert én mindig leblokkolok. lehet ebből szerelem? vagy csak flört? vagy mi ez? nem tudom mi lesz velem. de már most odavagyok érte. (de ő még nem tudja, max érezheti ezt)20 éves lány
2010. febr. 20. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Idösebb vagy mi a gond?

Közös program kettesben,aztán majd alakul.

2010. febr. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én se értem mi a gond, én úgy látom hogy kölcsönös a szimpátia:) mozi, közös programok...és ott kiderül. 20 évesen, ha látod rajta hogy odavan érted, hadd csak elveszíteni a fejedet! (azért persze "felelősséggel"!)
2010. febr. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az,hogy ez részedről szerelem,nyilvánvaló.Az,hogy ő mit szeretne és mit érez,az már nehéz kérdés számodra is,számunkra meg főleg,mert nem ismerjük a tényeket,körülményeket.Az biztos,hogy flörtölget Veled,tehát tetszel neki.Ki kéne derítened,ez több-e ártatlan flörtnél.Hívd el például valahova,és a reakciójából minden kiderül.Ha boldogan tart Veled,akkor komolyan vesz valószínűleg.Ha nem,akkor csak flörtölt és húzta az agyadat.Igazándiból Neked kell érezned belül,mennyire komolyak a szándékai.Teszteld le,keresd,hívd,veszítenivalód abszolút nincs,legfeljebb nyersz egy társat! :-)

Szurkolok Neked,és kívánok minden jót!Légy bátor! :-D

2010. febr. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Először azt kérdezd meg nem-e nős vagy nincs -e komoly kapcsolata mert nagyon ugy viselkedik szerintem, ha nincs neki akkor közös programokon kezdeményez te.
2010. febr. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!