Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha különváltak az...

Szerintetek ha különváltak az útjaink a 4 éves kisfiam édesanyjával, azért illik az édesanyjának anyák napjára, névnapra, stb virágot vennem, hogy a pici felköszöntse?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 13. 14:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
70%

Igen, mert neki az anyja marad. Itt már szülői, nem házastársi szerepről van szó.


Mondjuk halkan hozzátenném, hogy én az apák napjának (június harmadik vasárnapja) is nagyobb nyilvánosságot adnék, mert szerintem méltatlanul vannak az apák "kihagyva" ebből.

2015. ápr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem illik, m attol meg, h Ti elvaltatok, a gyereknek o az anyukaja es a gyerek szemszogebol fontos ez. A paromnak is van egy 13 eves gyereke egy egyejszakas kalandbol. Gyuloli a not es szegyelli is, de soha nem ereztette a gyerekkel es megadja a kello tiszteletet a gyerek elott az anyjanak. Anyak napjara meg a csaj szulinapjara a fiaval egyutt vesz vmit a parom a gyerek anyjanak es azt a gyerek adja oda neki.


Bar en se birom a not, m tenyleg gaz, de jo dolognak tartom, h nem a gyereken csattan az, h a szulok kozott nincs jo viszony.

2015. ápr. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Én ezt úgy gondoltam,hogy mikor hazaviszem ilyen ünnepnapok alkalmával a gyereket,akkor egy szál virágot a kezecskéjébe adok amit együtt veszünk meg,és ő adja át az anyukájának.
2015. ápr. 13. 14:34
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Jó olvasni, ráadásul pont itt, hogy ilyen normális férfiak vannak.
2015. ápr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon szeretem még mindig az anyukáját,pedig lassan már 3 hónapja vagyunk külön,borzasztó ez az állapot,de vhogy túl kéne már tennem magamat rajta csak nem megy,fogytam 8 kg-ot azóta,se éjjelem se nappalom.Neki van már barátja is bő 1 hónapja,a picinek még nem mutatta be,egyenlőre akkor járnak össze mikor a fiam nálam alszik.
2015. ápr. 13. 14:50
 16/21 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nem illik, hanem kell, mert ugye itt a pici köszönti fel, nem a kérdező, nyilván az ő pénzéből, de ebből a pici azt látná, hogy fel kell köszönteni anyukát :) Attól az élet nem áll meg, az ünnepek vannak, nyilván ezért van apuka, hogy ezt megtanítsa :)
2015. ápr. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nálunk ez úgy van hogy az új párom (mostmár a férjem) vesz virágot és együtt adják át a gyerek apja nem vett soha. Gondoltam,hogy még mindig szereted,ezért s jutott eszedbe az ajándékozás. Ismerettség körömben sokan elváltak de senki nem ajándékozza a volt párját a gyereke nevében/gyerekkel.
2015. ápr. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Igen! A kicsi a te fiad, és neked kell megtanítanod arra, hogyan köszöntse fel az édesanyját, és később más hölgyeket is.

Szerintem nagyon helyesen gondolkodsz, ki más tanítaná meg erre?

2015. ápr. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ez nem illendőség kérdése, hiszen nem leszel attól rossz ember, ha nem teszed meg. Viszont kedves gesztus. Valóban nem árt, ha megmarad a jó viszony, és a kicsit is megtanítjátok ezekre a szokásokra. Az pedig nagyon sötét új barát/barátnő lehet, aki emiatt húzza majd a száját..
2015. ápr. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

De jó olvasni, hogy ilyen férfiak még vannak! :) Minden tiszteletem. Az pedig szintén nagyon jó, ha a kisfiadat is megtanítod az ilyesmi lovagiasságra. :)

Sajnálom amit írtál kommentben, hogy még nem tetted túl magad rajta. Majd idővel jobb lesz, kitartást! :)

2015. ápr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!