Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha különváltak az...

Szerintetek ha különváltak az útjaink a 4 éves kisfiam édesanyjával, azért illik az édesanyjának anyák napjára, névnapra, stb virágot vennem, hogy a pici felköszöntse?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 13. 14:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
45%
Nem. Mi is külön vagyunk nekem elég furcsa lenne ha az exem venne valamit, azt persze más ha szóban felköszönt,szóban én is fel szoktam ha éppen összefutunk.
2015. ápr. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Az nagyon jó, hogy ilyenen gondolkodsz. :) Egyrészt anyukának is jól esne, másrészt a kisfiad is sokat tanul belőle. Harmadrészt pedig érzi, hogy jó a szülők közt a kapcsolat, ami az ő kis lelkének rengeteg pluszt ad!
2015. ápr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%
De itt az ex a kisgyerek nevében venné.
2015. ápr. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem egy kedves gesztus.

Jó, ha ilyen a viszonyotok.

2015. ápr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Értem,de akkor is fura... amikor 4éves volt a kisfiam szedett virágot vagy csak odajött és felköszöntött. Pedig nálunk nagyon jó a kapcsolat szerencsére,bármikor bármit meg tudunk beszélni, bármikor elviheti a gyereket,és sokat is van nála de akkor is furcsa lenne.
2015. ápr. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%

Attól, hogy szétváltok, még meg kell tanítod milyen a férfias lovagiasság, hiszen egy anyátől, mint nőtől nem fogja úgy soha megtanulni, bármennyire is szeretné.

:) Hajrá! :)

2015. ápr. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%

5-ös,

A kisgyerek csakúgy odament hozzád anyák napján? 4 évesen honnan tudja mikor van anyák napja? ha nem csak ezen a napon ment oda, akkor megértem, de most az anyák napjáról beszélünk.

2015. ápr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%
persze, hogy illik ... így neveled rá, hogy ha nagyobb lesz akkor se feledkezzen el róla ... nem is értem azt aki másképp gondolja
2015. ápr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
persze hogy tudja,hogy készülnek rá az oviban, szülinap névnapkor meg látja hogy pl mamák felköszöntenek és akkor egész nap ezzel telik,hogy boldog szülinapot kíván :) hoz kis virágot stb :)
2015. ápr. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Szép gesztus de ha az anyának új párja lesz nem biztos hogy jó szemmel nézné. vagy pl a te párod.De mindenesetre szép tőled,hogy eszedbe jutott.
2015. ápr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!