Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnénk, hogy eltuntessu...

Mit tehetnénk, hogy eltuntessuk ezt az embert?

Figyelt kérdés
Most mar majdnem 10 eve van egyutt anyam a ferjevel. De mar evek ota folyton megveri anyat. Most mar annyira hogy latszanak is a sebek. Egyszer engem is megprobalt de anya megakadalyozta es akkor is o kapott. Mindez azert mert nem szabad hozza egy rossz szot se szolni. Azonban folyamatosan megleseriti az eletet anyanak, mert semmit nem csinal itthon csak bezarja magat az egyik szobaba es gepezik egesz nap. Most szuletett egy babajuk. De meg igy is kepes megverni anyat. Nem tudom mit tehetnek. Anyum fel tenni barmit is. Nem ertem hogy miert. Hiszen o nem tett semmi rosszat. Azt mondja h nincs bizonyiteka. Dehat h lehet ezt bizonyitani...miert hazudna barki azt h megverik. Borzasztoan utalom azt az embert. De senki sem segit. Meg a csalad se. Pedig tudjak....sot egyszer ki is derult. Nevettek....
2015. ápr. 7. 18:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

"Most szuletett egy babajuk"


Hmm...

2015. ápr. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Hmm...

olyan ertelmes.

Egyebkent szerintem anyum azt hitte h egy baba majd beket teremt koztuk. Csak aztan nem.

2015. ápr. 7. 19:43
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

" egy baba majd beket teremt koztuk"


Hmm, hmm...

2015. ápr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Van baj!
2015. ápr. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Böszme Feri(mint majdnem mindig) jól szólt.

Nem bántásból, de anyukád buta,és gyenge ember. Egy ilyen férfinak szülni gyereket, s hagyni, hogy a másik gyereke is ilyen környezeten nőjőn fel.........évek óta háztrtásbeli..... Életképtelen, másra támaszkodva tud csak élni. Te meg ezt a példát látod.

Anyukádon nem lehet segíteni, mert saját maga nem akar változtatni. Most,meg még egy csecsemő is van a képben....

Szóval nyaggasd anyukádat, hogy kérjen segítséget, mert előbb- utóbb tragédia lesz belőle.

2015. ápr. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!