Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnénk, hogy eltuntessu...

Mit tehetnénk, hogy eltuntessuk ezt az embert?

Figyelt kérdés
Most mar majdnem 10 eve van egyutt anyam a ferjevel. De mar evek ota folyton megveri anyat. Most mar annyira hogy latszanak is a sebek. Egyszer engem is megprobalt de anya megakadalyozta es akkor is o kapott. Mindez azert mert nem szabad hozza egy rossz szot se szolni. Azonban folyamatosan megleseriti az eletet anyanak, mert semmit nem csinal itthon csak bezarja magat az egyik szobaba es gepezik egesz nap. Most szuletett egy babajuk. De meg igy is kepes megverni anyat. Nem tudom mit tehetnek. Anyum fel tenni barmit is. Nem ertem hogy miert. Hiszen o nem tett semmi rosszat. Azt mondja h nincs bizonyiteka. Dehat h lehet ezt bizonyitani...miert hazudna barki azt h megverik. Borzasztoan utalom azt az embert. De senki sem segit. Meg a csalad se. Pedig tudjak....sot egyszer ki is derult. Nevettek....
2015. ápr. 7. 18:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
9%
Arra nem gondoltál, hogy anyádnak talán ez tetszik ?
2015. ápr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ez sajna anyukádon múlik, ugyanis el kéne mennie orvoshoz látleletet vetetni, aztán beköltözni egy rokonhoz vagy valahova és utána feljelenti a rendőrségen a látlelettel.
2015. ápr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

De, lehet bizonyítani.

Ott van 2 tanú, Te és anyukád.

Meg ott vannak a sebek.

Fotózd le!

2015. ápr. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

videofelvételt is lehet észíteni a verésekről, no meg hangfelvételt is.

Valamelyik csak megoldható már a fentiekből...

2015. ápr. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

"Mit tehetnénk, hogy eltuntessuk ezt az embert?"


Ha saját lakésban laktok, csak el kell küldeni. Elkérni a lakáskulcsot, és kész.

2015. ápr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Kedves elso valaszolo. Olyan okos valaszt adtal. Mar meg ne haragudj, de nem. Erre nem gondoltam. Mivel mindig sirva mondja el h mi tortent es h nem tud mit xsinalni. Oh ember....nem kerdeznem ha latnam h nincs ertelme. De azert koszonom. Ez is valami.
2015. ápr. 7. 19:05
 7/15 A kérdező kommentje:
probalta mar kirakni. De nem lehet. Harom millio ft van a hazban ami tole van. Igy nem hajlando elmenni. Es a kulcsot meg nem adja csak ugy oda h tessek itt van...dobj ki. Tenyleg mindente gondoltam mar. Arra a hangfelvetelesre is. De ahhoz megint veres kene. Ahhoz meg mar nincs batorsagom.
2015. ápr. 7. 19:08
 8/15 A kérdező kommentje:
Mi az a latlelet?
2015. ápr. 7. 19:10
 9/15 anonim ***** válasza:

Hát mért nem adja be aválási papírokat anyukád? Onnantól megszűnik a avgyonközösség, és ha van más lakási lehetősége, elmehet.

Nektek nincs más?

Esetleg a NaNe segélyhívó vonalán tudsz most egy rejtekhelyet kérni, ahova elmehettek, egy átmeneti otthonba, ami titkos.

A nane.hu oldalon van a telefonszám! Este 10-ig tudod hívni!

2015. ápr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Attol h elvalbak meg az a penz a ferjee. Es a haz arabol le kene vonni. Aminek az ara amugy is csekely. Es ugye ahhoz h kulon valjanak el kene koltoznije anyanak vagy a csavonak. Ez viszont lehetetlen mert anyanak nincs penze ra. Az ember meg nem megy el. Nincs semmije. A szuleivel elne ha anya nem lenne. De anyanak sincs semmije mar. Mert nem tud dolgozni a baba miatt meg mar evek otta haztartasbeli. ...
2015. ápr. 7. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!