Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megcsal vagy csak...

Szerintetek megcsal vagy csak remeket latok?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Probalom ossze szedni a gondolataimat es leirni mi is bant igazan... A kérdésem hogy ezek alapjan szerintetek megcsal-e vagy csak remeket latok?

2 éve vagyunk egyutt a volegenyemmel.

Mostanaban valtozott sokat. kb 2 hete hogy mas

de az utobbi 1 hetben nagyon sok furcsasag tortent.

PL:

-2 napja: 1 csaj irt neki Whats up-on. a beszelgetes igy zajlott ( ott ultem mellette)

csaj: mi a f...t csinalsz? hol vagy? egy hazug ember vagy.

Parom: mit akarsz tolem?

csaj: semmit,szia.

Kerdeztem hogy ki ez? azt valaszolta a parom hogy nem tudja,majd biztos egy pizzat szeretne ( sok ffi,es no hivja hogy csinaljon 1 pizzat mire oda er)

aztan meg tovabb ferditette hogy van a csajnak 1 motorja es azt akarja eladni neki...

Aztan pedig tegnap elvileg bement az etterembe es mondta neki a parom h felesege van,elkezdtett ordibalni a csaj hogy hazudik es nincs is felesege,es 1 ott levo vendeg is megerositette hogy igen felesege van ( azaz en) a csaj beb..zta maga utan az ajtot...

akkor a masik: Bar igy atgondolva lehet igazat mond de kitudja: Ma az etteremben a wc-be ahova csak dolgozok jarhatnak be es en ( egyedul vagyok no) egy veres betetet talaltam. Kerdore vontam hogy ki jart itt? es egy miert?-el valaszolt mutattam a betetet majd azt mondta biztos a munka tarsa engedett be valakit,majd beszel vele. ( parom nappal dolgozik,a csavo ejszaka) es elmondta hogy milyen undorito itt hagyni egy betetet.

akkor ma: hivom kivan kapcsolva azaz azt jelzi ki hogy foglalt. amikor hivtam ra 20 mp-re rogton elerheto volt. Amikor kerdeztem azt mondta hogy dolgozik,biztos nincs terero ( erdekes a szamomra.)

Akkor egy gyujto rajta 1 noi nevvel. ( Graviroztatva)

Kérdeztem hogy hol vetted gyujtot? sehol,talalta az utcan latta hogy van benne gaz igy elrakta. meg ez is hiheto. Szoval a betet,a gyujto hihetonek tunik,meg a terero is,tulajdonkeppen mindenre talalhatok magyarazatot,de a csajra komolyan nem,akarhogy torom rajta a fejemet. Hogy esetleg felre irt,gondoltam eloszor is. De aztan bement az etterembe? nem ertem komolyan.........

a szex is kb 2 hete hogy mas... tegnap egy hosszu,elvezetes volt, ( mint elotte mindig is) de az utobbi 2 hetben csak egy gyors bumm bele es kesz..

Kerdezem hogy mi baja van? mi a baj? mi tortent? azt mondja hogy semmi,nem beszelgetunk mar regota,Ugy igazan. Mindenre a valasz semmi. olyan buskomor. Tudom hogy faradt es semmi ereje de elotte is dolgozott es nem volt ilyen.... Tegnap este is elmondta hogy neki nem kell mas rajtam kivul,mert szeret imad... Lehet hogy feltekennye akar tenni? de annak mi ertelme? o engem "vedelmez" mindig tud mindenrol mikor epp mit csinalok kivel hol vagyok. en ezt nem tudom elmondni rola kb. Elotte nem volt ilyen. nagyon furcsa lett. Lehet valaki ( valami) a hatterben? vagy csak kepzelodom? Napok ota nem alszom fent vagyok reggelig aztan 2-3 orat azt is ugy hogy felorankent felriadok,gyomor idegem van,de az is lehett hogy a semmiert? A csaj szama eltunt a telefonbol,elvileg letiltotta. Pedig ( tudom rohadt g..i lett volna) de felakartam hivni a csajszit hogy ki is o es mit is akar pontosan de nem talaltam a csajt.

Mostanaban sokat ideges is.

Szerintetek?

Mint fentebb is irtam,mindenre lehet magyarazat, ( gyujtot talalta az utcan,betet: a munka tarsa engedett be valakit,a telefonon a terero,de akkor miert volt ra 20 mp-re rogton terero? ) de a csaj?

Elnezest ha egy kicsit zavaros,ideges vagyok csak a cigit szivom,enni sem eszek,es bocsanatot kerek az ekezet miatt is,nem magyar a gepem ( nem Mo-n elunk)

Es tudom hogy ha felre akar menni,nem kell ahhoz telefon eleg 5 perc is amikor jon haza fele,de inkabb ne tudnek rola minthogy ilyen "latvanyos " jelei legyenek valaminek. Vagy szivat? esetleg tesztel? nem tudom.

Koszonom a valaszokat.


2015. ápr. 7. 13:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%
pff ezt szted vki végig olvassa?
2015. ápr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Na a kommenthuszar... nagyon fontos volt ezt leirnod koszi :D
2015. ápr. 7. 13:52
 3/16 anonim ***** válasza:
50%

Az utolsó majd kapcsolja le a villanyt. Itt a "munka" eredménye!


GRATULÁLOK!!!

2015. ápr. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
42%

am ilyen rinyagépet én is megcsalnék

katasztrófa nő lehetsz

azért mert tnap hosszan megreszelt, nem jelenet semmit

2015. ápr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
39%
hát szerintem nem tudom
2015. ápr. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
szerintem megcsal, nem egy hasonlót láttam már... ülj le vele, igaz, ha hazudni akar, akkor mindegy, kár, hogy nem lehet mindenki őszinte és kész. sajnálom.
2015. ápr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
69%
Szerintem csak kicsit kivan az élettől most a párod, hagyjad pihenni kicsit, ne kérdezgesd mindig mi a baja.
2015. ápr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%
Bocsi, le tudnád írni rövidebben és érthetően? Ebből semmit nem tudok kibogozni, kicsit össze-vissza a sztori :/
2015. ápr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
Hát a helyedben figyelnék, de nem mutatnám. A kérdéses dolgokra pedig rákérdeznék, ahogy te is csináltad. A csaj miatt eleg gyanús, hogy egyszer ezt mondja, egyszer azt mondja, utána meg eltünteti a telefonból.....
2015. ápr. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%
A leírt jelek alapján a vőlegényed kimerült, mint tavasszal a legtöbben. Sokat dolgozik, ráakaszkodott valami hisztis p*csa, te pedig idegbetegen várod otthon és mindenfélével gyanúsítgatod, emiatt nem is akar arról a nőről beszélni. Megtanulta, hogy egyedül kell megoldania a problémáit, mert te nem tudsz segíteni, és még rá is teszel egy lapáttal. Szállj le arról a nőről, és várd haza a párod mosolyogva, kedvesen. Tölts vele minőségi időt. Ha pihenni akar, fogadd el. Ha egy hónap alatt nem változik pozitívan a helyzet, akkor van rá esély, hogy már nem érdekli a kapcsolat. Egyébként a fentiek alapján nem valószínű, hogy megcsalna, de te minél többet kombinálsz rajta, annál inkább azt fogod hinni.
2015. ápr. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!