Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nevelőapám terrorizál, anya...

Nevelőapám terrorizál, anya megőrült. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Alig több, mint egy éve, anya egy idegen férfit hozott a házunkba. Két kisebb testvérem nem szimpatizált vele, de anya megfenyegette őket, hogyha elmegy, nevelőintézetbe küldi őket. Mivel én voltam anyának a leki támasza, és a legjobb barátnője, úgy gondoltam, hogy ő mégsem dönthet rosszul. De telt az idő, és úgy egyre jobban fordult ellenem ez a koma. Eléggé tönkretett, anyát pedig ellenem fordította, úgy, hogy megutált, soha többé nem bízik bennem. Nevelőapám erre játszik. Például eltöri a kocsi lámpáját, és ránkfogja, rengeteg hasonló eset történik, mi ugye tagadjuk, anya pedig azt hiszi, hogy valamelyikőnk hazudik. Persze, a háta mögött szidja anyát, a családin élősködik, ver, és ha ezt el is mondom anyának, akkor ő is megver, illetve mint egy engedelmes kiskutya, rohan újságolni neki.

Itthon minden megváltozott, csak gyűlölet van. Vallásosak voltunk, ma már nem. Anya megőrült, a féfi veri, de csak nevet rajta, még a villát is a kezébe szúrta, semmi...



2015. ápr. 6. 17:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Együtt érzek veled kérdező!Anyám is idehozott egy pasit,3 évig nem volt nyugtunk.Anyámat ellenünk fordította,állandóan bemocskolt minket előtte,hazudgált.

Egy szép téli estén megvertem,nem birtam tovább.Anyám nem szólt hozzám egy hónapig,de akkor is megérte mert elköltözött!De én felnőtt nő vagyok.

Szólj az iskolában vagy a gyermekvédelmiseknek,nektek segítség kell!

2015. ápr. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Megpróbálok mindenkinek válaszolni, és köszönöm is mindenkinek a tanácsokat! Apához gondolkoztunk rajta, hogy költözünk, de neki is van családja, és nem laknak akkora házban, hogy befogadjanak (persze, ha én lennék a helyében, ez nem érdekelne), meg úgy érzem, hogy nem is akarná a felelősséget a nyakába venni, főleg azokat a cirkuszokat, amiket anya levágna, meg ki is tagadna minket, amit lelkileg.... én nem bírnék ki, bármit is tesz, szeretem. Középső testvérem messzire megy tanulni, szerencséje van, ő mehet koleszba. Én azért nem mert akkor nem lenne aki dolgozna itthon.

Nagymamám külföldön (Angliában) él, nem sokat tehet, ugyancsak mert anya nekiállna vele veszeledni, és beteg. (Mindenki tart anyától)

2015. ápr. 7. 15:00
 13/16 anonim ***** válasza:

Téged dolgozni tartanak otthon?

Szerintem nem kéne a te nyakadba varrni mindent. Be kellene próbálkoznod a kolesszal. Nem jó hogy így kell élned.

2015. ápr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Én ismeretlenül is féltelek...

Egy ilyen állattal együtt élni nem könnyű. Ver titeket, de anyud meg nem tesz ellene semmit.

Félek hogy mi lesz ha jobban megőrül a csávó és elkezd szexuálisan is zaklatni.

2015. ápr. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Szerencsére szexuális zaklatástól nem kell tartanunk -ugyanis a gyógyszerei végett impotens. Egyik kiborulásán tudtuk meg.
2015. ápr. 7. 18:09
 16/16 anonim ***** válasza:

Akkor ezt legalább biztos elkerülted.

Anyud pedig tényleg nem értem miért ilyen elkeseredett.

Egy pszihopata impotens barommal nem értem miért jött össze...

2015. ápr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!