Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tavkapcsolatot ti, hogy...

Tavkapcsolatot ti, hogy oldanatok meg?

Figyelt kérdés
Osszesen 460km a tavolsag 3ev van vissza nekem az egyetembol.
2015. ápr. 4. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
460 km nem sok.
2015. ápr. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
A mai világban már könnyű. Neten keresztül. Igaz mi a párommal minden hétvégén találkozunk, de hétközbe Vieberen, Faceboo-.on beszélünk.
2015. ápr. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Mióta vagytok együtt és azon belül mennyi ideje távkapcsolatban?
2015. ápr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

460 km-t simán. Gyakorlatilag ha akartok, akár minden hétvégén találkozhattok vagy két hetente. Pénteken suli után elindulsz, vasárnap délután haza. Heti két éjszakát együtt tudtok tölteni. Egyszer te mész, egyszer ő. Az utazás min. 4 óra, de az áthidalható távolság. Vagy ugye félúton is találkozhattok, de ott kell valami szállás.

Diákként anyagilag is megoldható (diákmunka + kedvezményes jegy).

Hétközben skype, viber, telefon.

Van, akiért érdemes.

(Nekem is ilyen, nagyobb távolsággal, ritkábban találkozunk, de "le nem cserélném" a barátom. :) )

2015. ápr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%
Nem biztos, hogy sokáig fog tartani.
2015. ápr. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5 évig sikerült 1200 km-t áthidalni internet és kolosszális telefonszámla nélkül, hagyományos levelekkel és milliónyi SMS-sel. Szóval a mai informatikai háttérrel egyáltalán nem tartom lehetetlennek - e-mail, chat, skype, telefon + utazás, amit akarsz:) Kitartást és sok sikert!
2015. ápr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért az a 460 km nem olyan kevés. Legalább 5-6 óra utazás, de nekem az alig 300 km (lakhely-egyetem) között is háztól házig 6 óra szóval. Attól függ neked kell érezned.
2015. ápr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

jó lett volna leírni, hogy mióta vagytok együtt, ő dolgozik -e vagy szintén tanul.

kezdjük ott, hogy én nem mentem volna bele egy párkapcsolatba.

de ha már együtt vagyunk, és úgy alakul, hogy x időt távkapcsolatban kell töltenünk, akkor természetesen belemennék.

ha már régebb óta együtt vagytok, akkor próbálkozz más egyetemen ugyanezt a szakot elkezdeni szeptembertől. ha elfogadnák a tantárgyaid akkor én megpróbálnám.

ha új kapcsolat, vagy nem vagytok benne biztosak, akkor marad a hétvégi találkozás. sok karon el lehet intézni, hogy pénteken ne kelljen bemenni. ebben az esetben nyernél egy napot.

és ha van egy köztes város akkor ott is találkozhatnátok a hétvégére.

vagy egyik hétvégén ő utazna, másik héten te a városukba.

nyilván péntektől vasárnapig.

és ha van valami, pl neked hétfőn vizsga, akkor ő utazna, mert azért ez az út kicsit fárasztó lehet..


szerintem meg lehet oldani, a kérdés hogy megéri -e. olyan emberrel akiben nem vagyok biztos, nem vállalnám be.


de akiben igen pl a mostani párommal simán.

2015. ápr. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!