Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Piroska...

Mi a véleményetek a Piroska névről?

Figyelt kérdés
Hogy szép esetleg becézve? Piri, Pircsi, Piros vagy valahogy másképp? Vélemények?
2010. febr. 18. 18:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik. Mondjuk ebben nagy szerepet játszik az, hogy az egyik osztálytársamat is így hívják, aki egyébként egy varjú orrú debella állat, aki ráadásul ronda is, mint a bűn, ami még nem lenne önmagában baj, ha nem verné be valakinek az orrát hetente...
2010. febr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Jaj ne .....a sogornomet igy hivjàk!Nem tetszik ez a név,valamikor tetszett,de ha téged igy hivnak viseld buszkén!
2010. febr. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igazán szép.
2010. febr. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Sztem cigányos, nekem nem tetszik.
2010. febr. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A barátnőmet így hívják, én pirosnak, pirkének vagy pirinyónak becézem.Szerintem édi.
2010. febr. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Úristen!!! A leendő anyósomat hívják így!! Az én esetemben előbb adnék a lányomnak fiúnevet, mint a Piroskát :S
2010. febr. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Engem így neveztek el és útáltam, egész sulis éveim alatt a Piroska és a farkassal - Hol hagytad a farkast? zöldike...stb - szekáltak. A becézések közül én a Pirit néha a Pirinyót használom csak. A hideg kiráz a Pirostól vagy hasonlóktól.

Ma már megváltozott a helyzet, mert nagymamám után kaptam aki sajnos már nem él és így mindig rá emlékeztet, és azóta külföldön élek ahol másképp cseng. Ezek ellenére én biztos nem adnám a lányomnak...

2012. máj. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!