Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak akkor megy bele továbbra...

Csak akkor megy bele továbbra is a közös felügyeletbe, ha a lányuknak külön szobája lesz. Ilyen kikötést tehet a párom exe?

Figyelt kérdés

Eddig közös/ osztott felügyelet volt, 2 hetes váltásokkal és a párom havi 20000Ft tartásdíjat fizetett.

Néhány hónapja összeköltöztünk és ez most nagyon nem tetszik az anyukának. Kitalálta, hogy amennyiben nem lesz külön szobája a kislánynak (4 éves), perre viszi az ügyet.

Mi ezt nem tudjuk megoldani, mert 3 szobánk van és nekem is van 2 gyermekem, a harmadik szobában meg édesanyám lakik.

Tényleg elég lesz ez a kifogás, hogy megváltoztassa a gyermek elhelyezését?


2015. ápr. 3. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
És melyik szobában akarjátok altatni?
2015. ápr. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%

A kislánynak legalábbis jobb lenne, ha nem 2 hetes váltásban lenne a felügyelet. Ennél rosszabbat ki sem lehet találni - ja, de, az egyhetes megosztott, az még "remekebb" ötlet -, teljesen tönkremegy benne.


Amúgy ha jól kijön a gyermekeiddel, minek kéne külön szoba?

2015. ápr. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%

HA jó az ügyvédje és HA jó pszichológus/pszichiáter szakértőt szerez IGEN. Lelki/pszichés okokra hivatkozva.


Melyik szobában lakna? Az idős anyuddal? Veletek,és nézze/hallja a nemi életeteket? A gyerekeiddel,akik molesztálhatják,megfertőzhetik? Ezeket fogja kérdezni a szakértő is!

2015. ápr. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%

teljesen egyetértek az utolso hozzászoloval. barátnoméknél is a gyerekek 2hetet vele voltak, 2 hetet az apjukkal...eltelt 5 év. mindkét gyereket heti rendszerességgel pszichologushoz kell hordani..


bocs, h nem a kérdésre válaszoltam.

2015. ápr. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
Igen, tehet ilyen kikötést. Jól is teszi.
2015. ápr. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Eddig volt a kislanynak kulon szobaja? Mert ha igen, vmilyen szinten jogos. Raadasul nem tudom, hogy a te gyerekeid, hogy viselik a kicsit, mert ezaltal lehet nem lenne mar jo 3 gyereket egy szobaba bezsufolni, hozzatok meg foleg nem. A hazat kiboviteni nem tudjatok? Mar csak a te gyerekeid miatt is?
2015. ápr. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
Az én gyerekemnek sincs külön szobája a voltférjeméknél, amikor ott van, akkor a féltestvérével alszik (hangsúlyozom féltestvérek, tehát vérszerint apáról testvérek, nem mostohák). Én nem hisztizek ezen, DE az én gyerekem csak 2 hetente hétvégén van ott!! Az úgy oké.. de ha havi 2 hetet, vagy ha úgy tetszik élete felét így élné, így menne iskolába, így kellene majd tanulnia, így kell majd a barátnőit "hazavinnie", akkor igenis zavarna és én is megpróbálnék tenni ellene, mint anya, hogy változzon a helyzet. Az meg, ahogy előttem is írták, hogy 2 hetet itt 2 hetet ott egy iszonyatosan ostoba, felelőtlen "életmód". Az én volt férjem szuper apa, imádja a gyereket, a kötelező láthatásokon kívül is sokszor találkoznak, de meg sem fordul egyikőnk fejében sem ez az 1-2 hetet itt és 1-2 hetet ott megoldás....
2015. ápr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az a kislány lényegében ott lakik majd, akkor is, ha "csak" 2 hetet.

Attól függ, fiúk-lányok a tieid, és hány évesek. Egy nagyobb gyerek-ha fiú pláne- tuti nem akarna egy 4éves kislánnyal lakni,és fordítva is. Ha a szoba elég nagy, válasszatok le egy kis részt a lánynak.

Egyébként, szerintem sem jó ötlet ez.

2015. ápr. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Igen, a gyermekeimmel lenne egy szobában. 4,5 éves a lányom, 3 éves a fiam. Eddig jól kijöttek. Amíg még nem laktunk hivatalosan együtt, addig is sokszor aludt nálunk, csak erről az anyuka nem tud(ott).

Nem, eddig sem volt külön szobája. A párom eddig egy munkatársával bérelt lakást. Az egyik szobában lakott a munkatárs, a másikban ő a kislánnyal. Az anyjáék egy garzont bérelnek, ott ő, az anyja és annak élettársa van egy szobában, illetve pár héten belül a tesó is csatlakozik.

A közeljövőben nem fogjuk tudni kibővíteni a házat. A válásom után csak annyi pénzem volt, hogy ezt megvegyem és felújítsam. Akkor még úgy tűnt, elég lesz hármunknak, de azóta sajnos anyukám is egyre rosszabb állapotba került, így magamhoz vettem. Közben megismertem a páromat is és innentől már tényleg túl kicsi, de csak ez van.

2015. ápr. 3. 18:30
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen ha akar akkor sajnos tehet ellene. Engem ez nem zavarna, hisz mi is 3szobás lakásban élünk 3gyerekkel, a gyerekek1 szobában laknak. Nekünk ez nem probléma. Nagyon sokan élnek úgy, hogy nem tudnak külön szobát biztosítani a gyerekeiknek.
2015. ápr. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!