Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen szülőkről mi a...

Az ilyen szülőkről mi a véleményed? Hogy mondjam meg nekik, hogy a lányuknak orvosra van szüksége?

Figyelt kérdés
Összevesztem a gyerekkori legjobb barátnőmmel,mert sokat hazudott,átvert.Én már lezártnak tekintem az egészet,de a lány szülei engem csesztetnek,hogy béküljek ki a lányukkal,mert neki egy barátnője sincs már,a lány antiszociális,utál mindenkit,otthon se beszél senkivel,nem tud sehol beilleszkedni.Szülei most is készülnek hozzánk,de nem értik meg,hogy a mi barátsásgunknak örökre vége,meg szeretném mondani nekik,hogy a lányuknak pszichológusra van szüksége,és egy jó beszélgetésre,ami majd az agyát helyrehozza.
2012. júl. 5. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Legyél kemény,ne hagyd magad.
2012. júl. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%

" Hogy mondjam meg nekik, hogy a lányuknak orvosra van szüksége?"


Így ahogy ide leírtad.

Eléjük állsz,és elmondod a barátság szakításának okát. Elmondod,hogy a lányuk " antiszociális,utál mindenkit,otthon se beszél senkivel,nem tud sehol beilleszkedni"

Elmondod,hogy szerinted orvosi segítségre lenne szüksége,és te nem vagy orvos. Majd a végén hozzáteszed,hogy ez nem téma többé számodra,így felesleges tovább erről beszélni. ennyi.

Nem értem..mi olyan nehéz abban,ha valaki a problémáit megoldja úgy hogy beszél?? Oda állsz a szülők elé és beszélsz..

2012. júl. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
73%
hát a saját felelősségüket próbálják meg terád hárítani. a szüleiddel biztos meg tudod beszélni, hogy áljanak melléd. nem Te vagy a barátnőd anyukája. ez nem a Te dolgod
2012. júl. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!