Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert bogom el magam konnyen...

Miert bogom el magam konnyen ha egy ferfi kiabal velem?

Figyelt kérdés

Volt mar sokszor erre pelda..

Olyankor rendesen azt erzem hogy mintha sziven vagna valami es elkezdek sirni.De eleg ha csak felemeli a hangjat es merges ram..azt is ugy magamra tudom venni...

Lannyal nincs igy, de ferfival sokszor.

Apummal eltunk 3 eves koromig, amikor minden naposak voltak a kiabalasok otthon mert reszeg volt sokszor...

Szerintetek emiatt lehet ez? Vagy csak egyszeruen erzekeny vagyok erre valami mas miatt?


2015. ápr. 3. 08:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ez lemaradt. Velem se az van, hogy minden héten ez történik, csak régebben volt rá példa, pl egyik ismerősöm nagyon vehemens természetű és ő váltotta ezt ki belőlem többször is. Amúgy velem anyám is sokat ordítozott, az egész életem kiabálások és ütlegelések között telt, már azért nincs ez, de még mindig képes vagyok ilyenekért elsírni magam és baromi nagy szégyenérzetem van ilyenkor.
2015. ápr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!