Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert bogom el magam konnyen...

Miert bogom el magam konnyen ha egy ferfi kiabal velem?

Figyelt kérdés

Volt mar sokszor erre pelda..

Olyankor rendesen azt erzem hogy mintha sziven vagna valami es elkezdek sirni.De eleg ha csak felemeli a hangjat es merges ram..azt is ugy magamra tudom venni...

Lannyal nincs igy, de ferfival sokszor.

Apummal eltunk 3 eves koromig, amikor minden naposak voltak a kiabalasok otthon mert reszeg volt sokszor...

Szerintetek emiatt lehet ez? Vagy csak egyszeruen erzekeny vagyok erre valami mas miatt?


2015. ápr. 3. 08:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miert kiabalnak veled ferfiak??
2015. ápr. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam hogy egesz nap minden oraban minden heten orditoznak velem :DD

De volt mar ra pelda hogy pl picit ivott valaki, es akkor kiabalt velem.

Vagy csak szimplan duhos volt ram valamiert...

2015. ápr. 3. 08:43
 3/11 anonim ***** válasza:
A problema az, hogy megengeded, hogy barki is kiabaljon veled, nem az, hogy elbogod magad. Amugy ha csak elbogod magad, tovabb is fognak veled kiabalni.
2015. ápr. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hat szerintem ugyanazert engedem meg amiert elsirom magam...

Nonek nem szoktam hagyni magam soot...

De ferfitol mintha felnek...vagy nem tudom

2015. ápr. 3. 09:00
 5/11 anonim ***** válasza:

Lehet emiatt is.

Szerintem te nagyon érzékeny vagy a férfiak felé is emiatt van. Ha megemelik a hangjukat valami miatt ami rád nézve rossz akkor nem bírod visszafogni az érzéseid.

Sokakkal van ez, de minden alkalommal azért ritka. Gyakoribb hogy egy nagy kiabálás után sírják el magukat.

2015. ápr. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem ez már beépült a védekező mechanizmusodba. itt ütnek ki a gyerekkori stresszhelyzetek.
2015. ápr. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Apummal eltunk 3 eves koromig, amikor minden naposak voltak a kiabalasok otthon mert reszeg volt sokszor"

Itt a válasz. :(

2015. ápr. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Velem még nem kiabált senki, de ha látom, hogy egy férfi és egy nő veszekszik, vagy hangosan szót vált, nagyon beszarok. Ha velem kiabálna férfi, biztos azt hinném, hogy kész, ez most meg fog verni.
2015. ápr. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A szuleim sosem kiabaltak egymassal sem velunk, total idilli csaladbol jovok ezert szamomra ha valaki orditozik az felelmetes es azonnali stresszt valt ki mert nem tudom kezelni es ahogy te is, en is elbogom magam.Nalunk a ferjemmel ilyen regebben volt h elkezdett uvolteni a semmin (nem iszik vagy ilyesmi) es folyton elbogtem magam, de fogalmam sincs miert:-)))


Soha nem bantott vagy ilyesmi, egyszeruen a stressz kezelesi szintem alacsony. En osszvissz negyszer kiabaltam emberekkel 30 ev alatt ez nem veletlen:-)Szobal lehet h te sem tudod kezelni, plusz a gyerekkori emlekek feltolulnak es ezert.


Beszeltem errol a ferjemmel es mondtam hogyha megyszer kiabal barmiert is, akkor elhagyom. Azota a legnagyobb mergeben sem emeli fel a hangjat (latszik h nagyon turtozteti magat) es megtanult ugy merges lenni, hogy disztingval:-)

2015. ápr. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálam is pont ugyanez van, mint veled. Apám iszákos, velem sose fogta vissza magát és minden pitiáner dologért üvöltött. Nálam is ez van, ha egy férfi már csak egy kicsit is felemeli a hangját, egyből sírok, de úgy, hogy órákig nem bírom abbahagyni és teljes kiborulás lesz belőle.
2015. ápr. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!