Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg én bántottam meg apát...

Tényleg én bántottam meg apát ezzel?

Figyelt kérdés
Több hete tervezi, hogy vesz nekem és a barátomnak repülőjegyet meg foglal szállást valahova.(Én ilyet nem kértem, csak úgy magától) Tegnap mondta, hogy megveszi Rómába. Nagyon örültem neki vagy 6x megköszöntem. Viszont 2perc múlva mondta, hogy ezzel legalább le van tudva a karácsonyi, a névnapi, a szülinapi ajándékozása. Én erre azt reagáltam, hogy akkor inkább nem kérjük ezt, majd lehet, hogy máskor. Ez után az első mondata felém az volt, hogy "Mi a faszt képzelsz magadról, hogy ezen megsértődsz?" Én meg hiába szabadkoztam, hogy nem sértődtem meg, folytatta az ordibálást... Nagyon rosszul esett amiket mondott, úgyhogy azt mondtam neki, hogy sajnálom, ha a fizetéséből nem tud venni majd karácsonyra semmit, de a szeretőjét havonta viszi más országba 3-5 napokra... Ezek után még nagyobb üvöltözés lett.. Azóta kerül és nem szól hozzám. Szinte fellök, ha elmegyek mellette a házban. Én voltam a hibás?

2015. ápr. 1. 08:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
29%
na, mar megint a gazdagkislanyos mesek...
2015. ápr. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hát ne haragudj, sőt én kérek elnézést azért, mert a "gazdagkislany"nak is szokta a lelkét nyomni valami. BTW leszögezném, hogy én nem vagyok gazdag. Apu az. Én dolgozom és tanulok sőőőt diákhitelem is. Magamnak fizetem az albérletet és hitellel együtt 80ezrből "élek".
2015. ápr. 1. 12:45
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem azért hisztizik, mert ő is érzi, hogy ő a hunyó.
2015. ápr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, ez elég sunyi módja az ajándékozásnak... nem kéred, odaadja, és egyúttal bejelenti, hogy az a többi ajándékod terhére van.

Én egy fuvolát vettem a lányomnak, - nekem drága volt- de már előtte megbeszéltük, hogy akkor az idén már csak apróságokat kap.

ÍGY örült neki.

2015. ápr. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A problema az hogy sorra talalod ki ezeket. Valami szerintem nincs rendben az agyaddal hogy egy ilyen fantaziavilagban elsz.
2015. ápr. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!