Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg én bántottam meg apát...

Tényleg én bántottam meg apát ezzel?

Figyelt kérdés
Több hete tervezi, hogy vesz nekem és a barátomnak repülőjegyet meg foglal szállást valahova.(Én ilyet nem kértem, csak úgy magától) Tegnap mondta, hogy megveszi Rómába. Nagyon örültem neki vagy 6x megköszöntem. Viszont 2perc múlva mondta, hogy ezzel legalább le van tudva a karácsonyi, a névnapi, a szülinapi ajándékozása. Én erre azt reagáltam, hogy akkor inkább nem kérjük ezt, majd lehet, hogy máskor. Ez után az első mondata felém az volt, hogy "Mi a faszt képzelsz magadról, hogy ezen megsértődsz?" Én meg hiába szabadkoztam, hogy nem sértődtem meg, folytatta az ordibálást... Nagyon rosszul esett amiket mondott, úgyhogy azt mondtam neki, hogy sajnálom, ha a fizetéséből nem tud venni majd karácsonyra semmit, de a szeretőjét havonta viszi más országba 3-5 napokra... Ezek után még nagyobb üvöltözés lett.. Azóta kerül és nem szól hozzám. Szinte fellök, ha elmegyek mellette a házban. Én voltam a hibás?

2015. ápr. 1. 08:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért lettél volna te?


Jó, én nem mondtam volna a szülinapos karácsonyos dolgot, úgyis elfeljti :D

2015. ápr. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Apádnak nem kellett volna megsértődni ezen. Különben sok szülő azt mondja amit apud, amit nem gondolnak komolyan. Lesz karácsonyi ajándék meg húsvéti is.
2015. ápr. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Az üvöltözése közben azt is mondta (kiabálta), hogy így ismerem-e aki sosem ad semmi ajándékot, meg, hogy ő ilyet nem is mondott. :DD

Mindig elfelejti, hogy mit mond és ez már picit zavaró. Többször megegyezünk valamiben, aztán meg rácsodálkozik, hogy ő ilyet abszolút nem mondott. :D Én kérjek tőle bocsánatot?

2015. ápr. 1. 08:50
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

valószínűleg tényleg elfelejtette volna, és kaptál volna ajándékokat.

de én személy szerint akkor is elfogadtam volna az uttat, ha ez azt jelentené, hogy 5 évig nem kapok semmilyen ajándékot.. :)

2015. ápr. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Minden trollkodástól mentesen:

"Mindig elfelejti, hogy mit mond és ez már picit zavaró. Többször megegyezünk valamiben, aztán meg rácsodálkozik, hogy ő ilyet abszolút nem mondott"

Ez baj! Ha nem volt világéletében ilyen, akkor én a dolgok után járnék nem áll-e valami betegség/probléma a háttérben!

Ha meg ilyen volt akkor elfelejti a többit is!

2015. ápr. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Jár pszichológushoz és mondtam neki, hogy kérdezze már meg tőle, hogy miért felejt el mindent amiben megegyezünk... És gondolom ezt is elfelejtette + tagadta, hogy bármit i elfelejtene... Ezért is van lelkiismeret furdalásom, hogy leálltam vele vitatkozni.

2015. ápr. 1. 09:05
 7/15 anonim ***** válasza:
33%
Ajándékot visszautasítani sértő. Apád nem intézte jól a dolgokat, de ettől függetlenül nem kellett volna visszautasítani.
2015. ápr. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ööö... és gyógyszert is szed! Mert akkor mellékhatás is lehet?! Van olyan gyógyszer aminek van ilyen mellékhatása: "Memóriazavar (amnézia), amely nem-helyénvaló viselkedéshez vezethet"
2015. ápr. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Csak vérnyomáscsökkentőt szed.

Ez a válasz, hoyg ajándékot elutasítani bunkóság szíven ütött, úgyhogy megtörtént a bocsánatkérés a részemről apa felé, bár nem hatotta meg és még mindig duzzog :(

2015. ápr. 1. 09:24
 10/15 anonim ***** válasza:
Persze, hogy duzzog még egy kicsit, de biztos örül, hogy te felnőttesen és empatikusan viselkedtél, szóval szerintem lesz karácsonyi ajándék is és ezt sem fogja visszavenni..., problem solved.
2015. ápr. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!