Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá magam, h...

Hogy vegyem rá magam, h megmondjam a véleményem?

Figyelt kérdés

Önbizalmamat kellene növelni, az biztos.Kérdés, hogyan?

Miért van az, h sokan vagyunk úgy, h mikor ott a szitu csak állunk kukán s utána azt hazudjuk magunknak nem kell ezzel foglalkozni, hisz az a másik a hülye, de ha egyszer megsértett, jobb lenne leálítani nem?


2010. febr. 18. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


A véleményedet MINDIG el kell mondani, csak a HOGYAN nem mindegy? Az nem jó , ha hirtelen felinduláséból elkezded vki fejéhez vágni a Te véleményedet, hogy "mostmár aztán betelt a pohár..."! Előtte alaposan át kell gondolni, több példát hozni rá magadban, logikusan , intelligensen elmondani. Amikor így kezdtem el a véleményemet kifejteni, teljesen leblokkolt tőle az illető, mert arra várt, hogy "robbanok".....

2010. febr. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, igen valószínű.Volt, h mondtam példát az ő viselkedésére mikor ő igazságtalan, s csak a száját húzta az illető, nem tudott mit mondani,nagyon jó érzés volt!
2010. febr. 18. 11:45
 3/5 anonim ***** válasza:
majd belejőssz..ha egyvalakinél tudod már érvényesíteni az akaratod és nyíltan vállalni a véleményed,akkor egy idő után már mindenkinek megmondod a frankót.Ha nem megy,akkor egyszer valaki úgyis felidegesít annyira hogy kihozza belőled az állatot:D
2010. febr. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért van ez , mert meg akarsz felelni másoknak, azt akarod h elfogadjanak, és mindenki szeressen. Ha képes vagy becsülni, szeretni magad, akkor nem lesz szükséged annyira a más támogatására, együttérzésére, szeretetére. Akkor fogod tudni magad szeretni, ha vannak olyan tulajdonságaid, képességeid amikre büszke lehetsz. Úgy alakulnak ki ezek a képességek, ha próbára teszed magad, vagy dolgozol rajta, legyen az nyelvtanulás, sport, bátorság vagy akármi.


Magadat csak te védheted meg, csak te állhatsz ki magadért, és megéri mert jobban fognak tisztelni, ha van benned tartás!

2010. febr. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát ez nálam is így van megmondom a frankót de sokszor azon agyalok jól tettem e amit mondtam,meghogy biztosan meg kellett volna szólalnom vagy ráhagyni huu ezzel a kérdés nekem si sokat segített!de nazért még nekem így is növelni kéne az önbizalmamat az a baj ha megbántanak van ugy hogy legszívesebben elbőgném magam tehetetlenségemben!érzékeny vok
2010. febr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!