Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmondjam a véleményem vagy...

Megmondjam a véleményem vagy ez nem jó ötlet?

Figyelt kérdés
Valami úgy érzem kezd elromlani ebben a kapcsolatban.Elég határozott,önfejű pasiról van szó,aki nem szereti a hisztit,stb.De már nem nagyon tudom magamban tartani a véleményem.Rám alig van ideje néhány hete,de érdekes mód néhány este mégis van idő arra hogy a lakóhelyén beüljön 1-2haverral ide-oda,stb.Jóval kevesebbet beszélünk telefonon is.Nem akarom elveszíteni,ezen a ponton okosan szeretnék cselekedni.Mondjam meg hogy nekem mi nem tetszik őszintén,vagy ne is telefonáljak rá,semmi sms,csináljak én is úgy mintha sok programom lenne?Hogy működnek a férfiak?Férfiak véleményére is kíváncsi lennék!Nem szoktam rátapadni a másik félre,de ilyenkor ki tudnék futni a világból is...
2010. dec. 17. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy ideig ne keresd ha ő se keres a dolognak vége, legalább nem lesz drámázás a szakitáskor.
2010. dec. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szépen, egyszerűen, nyugisan elmondhatod neki, hogy ez zavar téged, mert lehet, hogy egyszerűen ezt magától nem veszi észre. Ha ezután nem változtat, akkor te se keresd egy darabig, csinálj te is programokat nélküle.

Ezek után úgyis ki fog derülni, hogy milyen irányba halad a kapcsolat. Ha olyanba, hogy nem érzed jól magad, akkor inkább keress valaki mást.

2010. dec. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bizonyítsd be, hogy jobb dolgod is van, mint őutána epekedni. Sőt, ha nem becsül meg, könnyen el is csábulhatsz...
2010. dec. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én nem túl számottevő tapasztalatom szerint ha úgy teszel, mintha minden rendben lenne, akkor a másik úgy veszi, hogy minden rendben van. Vagy tudja, hogy nincs rendben, de nyugodtan tehet úgy, mintha, hiszen te is úgy teszel. Szóval érted :D Ez a játszma egy centit nem visz előbbre, viszont felettébb idegőrlő. Szerintem nyugodtan szóvá teheted, mi nem tetszik. Ha nem kezdesz el nyávogni, akkor az nem hiszti lesz, hanem beszélgetés. Beszélgetni lehet vele, nem? 29/N
2010. dec. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!