Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fel szeretnék venni második...

Fel szeretnék venni második becenevet és a sorrendet is meg szeretném változtatni?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó hogy (Tresó Dániel) a rendes nevem, de fel akarom venni második becenévnek a Kevint tehát sorrendben így nézne ki (Tresó Kevin Dániel)-ha a sorrendet is változtatom , ha nem akkor (Tresó Dániel Kevin)

2015. márc. 22. 23:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
48%
a sorrend mindegy, legfeljebb hivatalos papirokra a Brájent használod (Tresó Brájen, ahol kérnek születési nevet is ott meg végigírod)
2015. márc. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
11%
Nem tudom, mi bajotok a Kevinnel. Mondjuk lehet azért, mert unokatesóm fiát így hívják.
2015. márc. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Reméem nem vagy tesója vagy rokona Kálmannak

Ritka idegesitő egy ember..


Miét szeretnéd felvenni?miért tetszik, miért látod előnyét?

A Dániel is nemzetközi név, ritka szerncsés vagy.

Ha eközül kell valasztani, akkor Treső Kevin Dániel


Egyébkent egy észrevétel: becenevet nem veszünk fel. Becenév az nem hivatalos, hanem becézés..az akár Csiguszbigusz is lehet.

Te a KERESZTNÉV-re gondoltál

2015. márc. 23. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

A Kevin nem kisebbségi név, kedves válaszolók! :) Ez inkább angol területen elterjedt.

A másik mindenki azt csinál a nevével amit szeretne. Azért mert a kérdező ezt szeretné, nem kell lehurrogni. Ö döntése, Ö élete, ennyi. Mindenki tartsa meg a véleményét és csak a kérdésre válaszoljon!

Ha már a kérdésednél tartok kedves kérdező: Nekem a Tresó Kevin Dániel tettszik jobban.

Ne hallgass másra, ha neked tettszik ez a név tégy úgy ahogyan Neked jó!

2015. márc. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
köszi a pozitív hozzászólásokat, negatív az mindig van ,hisz emberek vagyunk úgyse értünk nagyon semmibe se egyet, azért tart itt a világ.. :)Egyébként azért adnák második utónevet mert jelképesen ezt én adom magamnak ,nem anya meg apa, had válasszak már én is egyet hisz saját életem , nem az övék , ha így nézzük a dolgot :) Meg számomra nem akkora nagy becs ez a dolog akkor is hús vér ember maradok..
2015. márc. 23. 10:58
 16/19 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki tisztában van azzal, hogy a Kevin létező név. Costner, Bacon, Hart. A Jennifer is az. Mellette pedig sok Dzsennifer.


Nekem Kevinről vagy a Backstreet Boys ugrik be, vagy ötéves cigány kisgyerekek, akik után az anyjuk üvölt, hogy "Kevinkeeee, gyere má' ide!"

2015. márc. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Kevin-nevet lopta a kisebbség ,az Angoloktól ,aki ennyire szűk kíméljen ,egyébként a kisebbség mit nem lop?Dániel-t is hallottam már fekában ....
2015. márc. 23. 11:17
 18/19 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lopták. A Dzsennifert is.


De miért pont Kevin?

2015. márc. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
mert végig néztem az összes engedélyeztetettet , elég magyar kiejtésűek pl lóránd és társai...
2015. márc. 26. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!