Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Most ezért nem...

Mit tegyek? Most ezért nem mehetek táborba.

Figyelt kérdés

Nyáron szeretnék elmenni egy táborba ami a névnapomkor kezdődik. A tábor utolsó napján-mikor hazamegyünk-anya nem tud értem jönni mert a munkahelyén oktatás lesz és aki nem megy be kirúgják. A tábor 130 km-re van a lakhelyünktől. A nagyszüleim és anya barátnője sem vállalja el hogy hazahozzon.

Tavaly is mentem volna táborba a névnapomkor de beteg lettem

14/L.


2015. márc. 19. 15:45
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Beadtuk a táboros papírt, anya odaírta hogy haza hozhat-e egy nappal hamarabb. Hát kíváncsi vagyok mi lesz..
2015. márc. 23. 20:25
 22/28 anonim ***** válasza:

nyugi,minden jó lesz.

Egyébként én 18 vagyok,és anyaék alig akartak egyedül elengedni Pestre (kb 100 km) a barátomhoz. De végül csak megengedték.pedig én aztán sohasem utaztam elötte távolra buszon.

2015. márc. 24. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudják megoldani a táborba. Vagy hazajövök az utolsó napon vagy nem megyek.
2015. jún. 14. 19:10
 24/28 anonim ***** válasza:
Ez marhaság, miért ne jöhetnél haza 1 nappal előbb, ha ki van fizetve? Káruk aztán semmi nem lenne. Mellesleg megjegyzem - igaz kisebb voltam - de minden évben kivertem a szüleimnek a cirkuszt, úgyhogy olyan nem volt, hogy végig ott lettem volna bármelyik évben a táborban. Értem jöttek, aztán kész.
2015. jún. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Nem kell fizetni a táborért.
2015. jún. 14. 19:36
 26/28 A kérdező kommentje:
Anya is úgy van vele hogy hazahoz de a szervezők nem tudnak eltérni az időponttól
2015. jún. 14. 19:36
 27/28 anonim ***** válasza:

Mi van ha nem lehet eljönni előbb?Meg nem tilthatják a táborvezetők na meg nem kell előre tudniuk:D

Édesanyád elmegy érted egy nappal előbb és kész.Majd ott,akkor megmondja,hogy tudomisén valami közbejött.Remélem el tudsz menni kedves kérdező,én szurkolok neked:)

2015. jún. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

Köszi :))

Remélem én is hogy tudok menni mert nagyon várom :)

Pedig anya a jelentkezési lapra is odaírta hogy nem tud akkor értem jönni.

2015. jún. 14. 20:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!