Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Most ezért nem...

Mit tegyek? Most ezért nem mehetek táborba.

Figyelt kérdés

Nyáron szeretnék elmenni egy táborba ami a névnapomkor kezdődik. A tábor utolsó napján-mikor hazamegyünk-anya nem tud értem jönni mert a munkahelyén oktatás lesz és aki nem megy be kirúgják. A tábor 130 km-re van a lakhelyünktől. A nagyszüleim és anya barátnője sem vállalja el hogy hazahozzon.

Tavaly is mentem volna táborba a névnapomkor de beteg lettem

14/L.


2015. márc. 19. 15:45
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Már mutattam anyának a térképet de nem érdekli, nem jöhetek egyedül haza
2015. márc. 19. 16:06
 12/28 anonim ***** válasza:
89%
És van erre valami értelmes indoka is, vagy egyszerűen mert csak?
2015. márc. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Az az indoka hogy bőrönddel nem tudok utazni, pedig 2 éve minden iskola szünetbe mamáékhoz utazok 120 km-re egy bőrönndel és egy nagy táskával, és azt mondja lehet egyedül haza sem engednének
2015. márc. 19. 16:12
 14/28 anonim ***** válasza:
85%
Nem lehet, hogy más az igazi oka, hogy nem mehetsz? Mondjuk, anyagilag megterhelné a családot?
2015. márc. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Az utazást kell csak fizetni de ahhoz van 90%-os utazási kedvezményem. A tábor ingyenes, pedig igazi luxus :)
2015. márc. 19. 16:16
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menj haza egy nappal korábban. Biztos megoldható, ilyen indokkal.
2015. márc. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan mondd meg neki is, hogy ha a nagyszüleidhez el tudsz menni egyedül bőrönddel, akkor a táborból haza is menni fog. És ha aggódik, megbeszélhetitek, hogy őt (vagy a barátnőjét, vagy a nagyszüleidet) felhívod a vonatról, meg átszállás után is.
2015. márc. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Sajnállak anyukád miatt. Ez egy max. kétórás út, ha hajnalban elindulna érted, még munkaidőre be is érne, bár nem tudom hánykor kezdődik az az oktatás, de gondolom nem reggel 5-kor.
2015. márc. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Most kiszámoltam, anya délelőttös lesz akkor, ilyenkor 6-tól 2-ig dolgozik, de szombatra esik, bár lehet túlóra lesz
2015. márc. 19. 17:14
 20/28 anonim ***** válasza:

#3

Apám pontosan ennyit vezetett (ha nem többet) egy nap az előző munkahelyén, és azt mondja élete legjobb munkája volt.

Kérdező, nem értem anyád, ha a nagyszüleidhez utazhatsz egyedül akkor táborból haza miért nem... o.O

Mi köze a táskának az utazáshoz? Meg az átszállásnak?

2015. márc. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!